Home Genel Evlilik Büyüsü Doğruları

Evlilik Büyüsü Doğruları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Bir çok insan ayrıcalıklı nedenlerden ötürü evlilik hayallerini gerçekleştiremezler bu nedenle evlenmek adına büyü yaptırmayı tercih ederler. Evlenmek için büyü yaptıran şahıslar genel şekilde birtakım nedenlerden ötürü bu evliliği gerçekleştiremedikleri adına bu büyü çözümüne gereksinim duyarlar.

Bunun nedenleri arasında en fazla karşılaştığımız sorunların başında bu bireylerin birlikte oldukları bireyler yönünden onlara her zaman türlü bahaneler söylenerek bu evlilik olayını ertelemeleri gibi bazende maddi yada buna aynı sıkıntılardan ötürü bir türlü gerçekleştirilemeyen bu evlilikler adına en fazla çözüm yolu evlilik büyüsüdür.

Bir çok hanım kardeşim bana yazıyor. Bu hanım kardeşlerim daima aynı konulardan muzdarip. Bana söyledikleri çoğunlukla bir bey ile aşk yaşamışlar ilk başlarda iyi giden cicim ayları sonrasında bay bahaneler imal ederek daima evlilikten kaçan yan olmuş.

kadın kardeşlerim bunu sizlere yazıyorum. erkekler tabiyatları gereği fazla çabuk sıkılırlar. hemen yeni bir hanım arayışına girerler, çünkü bundan böyle siz baylar adına bir bilinmeyen değilsiniz bay bundan sonra yeni maceralara koşacaktır. Bu beylerin değişmez özelliklerindendir. Bu nedenle ben baylara biraz kızıyorum. hiç bir bayın bu kadın kızlarımızın onurlarını kırmaya hakkı yoktur. Madem niyetin ciddi değildi sebep bu kızların şereflerini lekeliyorsun, bu hiç doğru değil.

bayan kardeşlerim şunu bilin ki bu beyler size haktır. Bu sebepten namusunuzu teslim ettiğiniz bu erkeği elbette evliliğe ikna edemiyorsanız bunun çözümleri olmaktadır. Bu nedenle içiniz rahat kalbiniz huzurlu olsun. Bu gibi durumlarda yardım almak istiyorsanız iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Leave a Comment