Home Genel EVLİLİK BÜYÜSÜ

EVLİLİK BÜYÜSÜ

by Zeynel Eroglu
0 comment

Evlilik Büyüsü evlenmesi istenilen kişileri ikna amacı taşır. Aşk Büyüsü diyebiliriz başka bir deyişle, karşı cinsi ikna etmek veya engel olan kişilerin ikna olmasını sağlamak amacıyla yapılır.

Evlilik Büyüsü Çiftlerin arasındaki ilişkinin durumuna göre evlenmek istemeyen erkekler veya kadınların evliliğe ikna edilmesi için yapılır. Evlilik Büyüsü ile amaç, İlişki bir süredir devam ediyor ve çiftlerden biri evliliğe sıcak bakmıyorsa, hedef evlenmek istemeyen tarafın evliliği düşünür hale gelmesini sağlamaktır.

EVLİLİK BÜYÜSÜ NE TÜR BİR BÜYÜDÜR?

Birbirini seven ve evlenme kararı alan sevgililerin evlilik kararı, ailelerince ya da başka kişilerce engellenmesi durumunda, engel olan kişilerin yumuşaması ve bu evliliğe ikna olmasını sağlamak amacıyla vefklerden yardım alınarak evlilik sağlanır. Aşk Büyüsü olarak bilinse de oldukça etkili bir vefk uygulamasıdır.

Temelinde birbirini seven iki insanın, evlenerek mutlu bir yuva kurmaları ve sevenlerin ayrılmaması için çaba sarf edilmesinin ve aile temellerinin atılması amacıyla yapılan bu vefk şekli olan Aşk Büyüsü’nün dinen bir sakıncası yoktur. Etkisi ömür boyu devam eder.

evlilik büyüsü

EVLİLİK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR ?

Evlilik Büyüsü veya Evlenme Büyüleri, sebep ne olursa olsun evlenmek isteyen kişilerin önündeki engelleri kaldırarak, hayırlı bir yuva kurmaları amacı taşıdığı için hem İslami hem de toplum açısından kabul gören bir uygulamadır. Büyü değildir ama halk arasında bu tanım kullanılmaktadır. Esma-ül Hüsna ve Ayetler kullanılarak hazırlanan vefkler sayesinde yapılır. Aşk Büyüsü gibi Etkisini yitirmeyen bir özelliği vardır.

AŞK BÜYÜSÜ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Aşk büyüsü de bu çözümler arasındadır. Astroanaliz.com sitesinde aşk büyüsü ile ilgili her şey vardır. Bu büyülere göz attıktan sonra gerekli evlilik büyüsünü yaptırabilirsiniz.  Zorlu ve bir o kadar acı duyguların yer aldığı evlilik sorununun çözümü için sizde bu siteye göz atabilirsiniz. Sevdiğinize kavuşmak ve ömür boyu mutlu olmak için sizde büyü yöntemini deneyebilirsiniz. Peki, aşk büyüsü yaptırmak ne denli günahtır? Kesinlikle günah değildir. Bu tamamen iyi niyetli bir büyü olduğu için kişiye hiçbir şekilde zarar vermez.

İlgili Yazılar

Leave a Comment