Home Genel Evlilik Vefki

Evlilik Vefki

by Zeynel Eroglu
0 comment

Evlilik Vefki Kullanımı

Evlilik Vefki karşı cinsi ikna etmek veya engel olan kişilerin ikna olmasını sağlamak amacıyla yapılır…

Çiftlerin arasındaki ilişkinin durumuna göre evlenmek istemeyen erkekler veya kadınların evliliğe ikna edilmesi için yapılır.İlişki bir süredir devam ediyor ve çiftlerden biri evliliğe sıcak bakmıyorsa, hedef evlenmek istemeyen tarafın evliliği düşünür hale gelmesini sağlamaktır.Birbirini seven ve evlenme kararı alan sevgililerin evlilik kararı, ailelerince ya da başka kişilerce engellenmesi durumunda, engel olan kişilerin yumuşaması ve bu evliliğe ikna olmasını sağlamak amacıyla vefklerden yardım alınarak evlilik sağlanır.Temelinde birbirini seven iki insanın, evlenerek mutlu bir yuva kurmaları ve sevenlerin ayrılmaması için çaba sarf edilmesinin ve aile temellerinin atılması amacıyla yapılan bu vefk şeklinin dinen bir sakıncası yoktur. Evlilik Vekfi nin etkisi ömür boyu devam eder.

Evlilik Vefki Hakkında Detaylı Bilgiler

Belli bir yaşa gelmiş olmasına rağmen evlenemeyen veya evlenmek istemeyen erkek-kadınların evlenmesini sağlamak amacıyla vefklerin enerjisinden faydalanılır. Her seferinde karşısına çıkan teklifleri reddeden ve aradığını bulamadığını söyleyen kişiler bir süre sonra ne aradıklarını da bilmezler. Karşılarına aradıkları ve doğru olduğunu düşündükleri kişilerin çıkmasını sağlayan ve göremediklerini görmelerini sağlayan bu Vefk çalışmasının çok başarılı sonuçlar verdiği bilinmektedir.

Çünkü tesadüf değil tevafuk söz konusudur.

EVLİLİK VEFKİ NASIL YAPILIR ?

Evlilik veya Evlenme Vefkleri, sebep ne olursa olsun evlenmek isteyen kişilerin önündeki engelleri kaldırarak, hayırlı bir yuva kurmaları amacı taşıdığı için hem İslami hem de toplum açısından kabul gören bir uygulamadır. Büyü değildir ama halk arasında bu tanım kullanılmaktadır. Esma-ül Hüsna ve Ayetler kullanılarak hazırlanan vefkler sayesinde yapılır. Etkisini yitirmeyen bir özelliği vardır.

Evlilik Vefki hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment