Home Genel Genel Vefk

Genel Vefk

by Zeynel Eroglu
0 comment

genel vefk

Genel Vefk Kullanımı Ve Hazırlanışı

Genel Vefk İşlemi, Boy Hamaylı gibidir. Bir çok neden için hazırlanabildiği gibi, sadece bir sorunun çözümü için de hazırlanabilir. Vefk çalışmasında kişilerin beklentisine göre işlem yapılır.

Akılınıza gelebilecek tüm sorunlar yada problemler için hazırlanan bir uygulamadır. Kişilere yapılan bakım neticesinde en uygun vefk işlemi yapılır. Nazar için, Evlilik için, Kısmet için, Para, Mal paylaşımı, Veraset, Bağlı çözme, zararlı hayvanlardan korunma, dedikodulardan ve düşman şerrinden, cin şerrinden korunma ve daha bir çok sorun genel Vefk uygulaması içine girmektedir. Konumuz açısından ve uygulama biçimi açısından Kişiye Özel Vefklerle bağlantı oluştursa da; sonuç anlamında genel vefk uygulaması daha kapsamlıdır.

Genel Vefk Ve Hakkında Detaylı Bilgiler

Vefki hazırlatan kişinin, vefki ne için hazırlattı ise ona özel tütsüleri yakması ve belirli gün yada gecelerde okumaları yada vefki destekleyici yönde bazı işlemleri yapması gereklidir. Bu işlemlerin süresi bazen 5 – 7 – 15 yada 21 günü bulabilir. Gün sayısı olması istenen şeyin, beklenen şeyin ne olduğu ve ne olması gerektiği ile doğru orantılıdır. Yine okumaların sayısıda istenen şeyin ne olduğu ile ilintilidir. Bu okuma yada işlemler vefki hazırlayan kimsenin bilgisi dahilindedir ve vefki kullanacak olan kimse, vefki hazırlattığı medyum-hoca ‘dan bu bilgileri eksiksiz olarak almalı ve mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde verilen işlemleri uygulamalıdır.

Vefki hazırlatacak olan kimsenin sorunları yada sorunu konuşulup, iyi bir bakım neticesinde bu soruna uygun olan en önemli çözüm üzerinde çalışılır ve vefk hazırlanır. Sonrasında vefk kullanılmaya başlanır.

Genel Vefk hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment