Home BÜYÜLER Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

by Zeynel Eroglu
0 comment

İkili ilişkilerde karşılıklı verilen emek, sevgiyi yüceltir ancak bazen küçük sebeplerle ilişki ayrılıkla sonuçlanır. Sevgili, nişanlı, evli olup da ayrılanlar yaşadıkları acı ve pişmanlıkla bir şeyler yapmak istiyor. Geri döndürme işlemi, bir anda ayrılıkla sonuçlanan ilişkileri toparlamak için yapılır. Gideni geri döndürmeyi sağlayan büyü, çekilen tarifsiz acıyı dindirir, tarafların bir araya gelmesini sağlar. Terk eden birini geri getirmek için bazen sözler hükümsüz kalır ve büyü tek çare olur. Böyle durumlarda medyumların uzmanlığı etkili sonuçlar verir. Geri döndürme büyüsü iyi niyetle ve doğru şekilde yapıldığında etkisini hissettiriyor. Peki, bu büyü nasıl yapılır? Büyü için neler gerekir?

Geri getirme büyüsünün yapılışı

Geri getirme ritüeli için öncelikle büyüye hâkim bir medyum seçmek şart. Giden kişiyi geri döndürme tılsımında metafizik bilen medyumun ihtiyaç duyduğu bilgiler doğum tarihleri, isim ve ek olarak bir fotoğraftır. Medyum ritüel için ekstra bilgi ya da eşya isteyebilir. Hepsini temin ettikten sonra ritüel gerçekleştirilir.

Geri döndürme ritüeli ayrılıkları sona erdirir, eski mutlu günleri geri getirir. Büyünün ne zaman tutacağıyla ilgili net bir bilgi vermek yanıltıcı olur. Çünkü medyumlar yaptıkları büyü için muhtemel bir zaman verir, sabretmeyi önerir. Metafizik konusunda doğru bilgiye sahip medyumu tercih ettiğinizde emin olun ayrılıkların kısa sürede bitmesini sağlayabilir, aşk tılsımını yeniden hissetmeye başlarsınız.

İlgili Yazılar

Leave a Comment