Home Genel Göz Rengi Falı

Göz Rengi Falı

by Zeynel Eroglu
0 comment

Mavi Gözlü ınsanlar :  Pasif ve sakin  olmayi sevmeyen, enerjik ve daha canlı,kesin  kararlar  konusunda kabiliyeti olarak pozitif yönde gelismis olan, eli açik, degisimlerin kendilerini korkutmadigi kisilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapilari sebebiyle de gerçekleri görülmekte zorlanirlar.Siyah Gözlü ınsanlar :

Olaylar karsisinda fazla çabuk heyecanlanan, düzenli, itinalı kisilerdir. duygu yüklü olan bu insanlarin, gerek sevgisi,gerek de kindarligi epey bir fazla güçlüdür. Onlar karsilarindaki insanlari herzaman yönetim etmek isterler.

Yesil Gözlü ınsanlar :

Sevdiklerini kirmak istemeyen bir yapilari vardir. Kirici olmamaya fazla dikkat ederler, fazla asabi yaradilis da olmalarina ragmen bu böyledir. Bu sebepten dolayı hislerine hakim olmayi bilirler.

Gözleri Ela Olanlar :

Sezgisel güçleri yüksektir, yoğun şekilde hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarina olabildigince çok düskün kisilerdir, gururlari kirildigi zaman asla ve asla aflari yoktur. Aslinda çok daha yumusak basli, daha anlayisli olmalari gerekiyor.

Kahverengi Gözlü ınsanlar :

Aslinda bu insanlar kendilerini yönetim ettirmek konusu için isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sirlarini açiklamalaridir. Dünyaya kapali gözlerle bakarlar adeta, aslında düş kirikliklari yasamamalari realiteleri görme şeklini seçmelerinde yarar vardir.

İlgili Yazılar

Leave a Comment