Home Genel Herkes Büyü Yapabilir Mi?

Herkes Büyü Yapabilir Mi?

by Zeynel Eroglu
0 comment

herkes-buyu-yapabilir-mi

Herkes Büyü Yapabilir Mi? Yapılan Her Büyü Etkili Olur Mu?

Büyü, her insanın altından kalkamayacağı bir yüktür…

Yüktür dememizden kasıt, büyü fiilinin büyük bir sorumluluk ve yükümlülük altında yapılması manasına gelmektedir.

Büyü, bir takım enerjiler ve farklı boyutlar arası çalışmalarla yapılır. Büyü yapabilecek olan kişinin bu gibi durumlardan haberdar olması ve hatta bazı yeteneklerin kendisinde sonradan oluşmasından ziyade zaten varolması gerekir.

Bu durumda diyebilirz ki; Herkes Büyü Yapamaz…

İnternette yayınlanan yada bazı yerlerden alınan havas kitaplarında yazan bilgiler eksik yada kusurludur. Dolayısı ile her insan eline bu kitapları alıp herhangi bir büyü yapımı işine girişemez. Bazı cesaretli insanlar bu gibi bir fiili işlemeye kalkarlarsa, altından kalkamayacağı daha kötü durumlarla karşılaşabilirler…

Büyü daima cinler alemi ve farklı boyutlarla irtibatı olan kimseler tarafından yapılır. Bu demek değildir ki, her cin gördüm diyen büyü de yapabilir. Maalesef insanlarımız bu konuda yanlışa düşüyorlar. Bende cin var ben büyü yapabilirm diyerek, hem o varlıkların oyuncağı durumuna düşüyorlar, hem de kendilerine zararı dokunacak, tabiri caiz ise boylarından büyük işlere kalkışıyorlar.

Herkes Büyü Yapabilir Mi? Hakkında Gerçek Bilgiler

Büyü sadece yapılan bir olgu yada maddeden ibaret değildir. Hem yapana hem de yapılana karşı çevrilen bir kılıçtır. İyi bir kılıç, ancak ustası tarafından yapılır. Büyü, kendini bilmeyen yada bu konuda bilgisi yetersiz insanların elinde kendilerini kesen bir kılıçtan başka bir şey olmayacaktır.

Büyüyü yapmak için bilgilerin yada malzemelerin tam olması bile büyünün hedefine varmasında yeterli değildir. Diğer boyutla olan ilişkiler ve bu enerjilerle olan kontakların nasıl kurulması gerektiği, gerektiğinde bu enerjilerin nasıl harekete geçirileceği, hangi zaman diliminde, hangi gün ve saatte, neyi nasıl kullanabileceği… bu ve buna benzer bir çok konunun nasıl yapılabileceğini bilmelidir büyü yapan kimse…

İşte bu yüzden her zaman üzerine basarak sıklıkla vurguluyoruz: Büyü bir oyuncak değildir. Bunun bilincinde olmayan kimselere yarardan çok zarar sağlayacaktır. Bu konuda hala kuşkularınız devam ediyorsa, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçip, konu hakkında detayları görüşebilirsiniz….

İlgili Yazılar

Leave a Comment