Home Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

by Zeynel Eroglu

ÇALIŞMALARIMIZ – HİZMETLERİMİZ

Metafizik Uzmanı ve Medyum-Asrolog Zeynel Eroğlu, Hayatının nerede ise yarısından çoğunu Metafizik İlimler ile ilgili yaptığı çalışmalara ve araştırmalara adamıştır. Kozmik İlimler ve Gizli İlimler ile ilgili yaptığı çalışmaları sayesinde yardımcı olduğu kimselerin takdirini kazanmış, hala da bu çalışmalarına devam ederek insanlara faydalı olmanın basit bir kazanca değişilmeyeceğinin en sağlam örneği olmuştur…

İlim, sonsuz ve tükenmez bir hazinedir; yeter ki bu hazineye layık bir yaşam sürelim…

Aşağıda Zeynel Eroğlu’nun yaptığı çalışmaların kısa bir özetini sizler için derledik.

ÇAKRA AÇMA ÇALIŞMALARI:

Çakralar konusu ayrı bir bilim dalı hatta kitaplara sığmayacak kadar derin bilgiler içerir. Çakraların enerji merkezleri kişilerin bedensel, zihinsel ve ruhsal sağlıkları üzerinde önemli etkiler yaparlar. Son yıllarda adından sıkça bahsedilen Alternatif Tıp ile yapılan çalışmalar esas olarak çakraların daha düzenli çalışmasına yöneliktir. Çakraların bu denli önemli olmasının nedenlerinden biri, çakraların herhangi birinde bir zarar oluşursa, öncelikle bu çakra ile bağlantılı organları ve sonrasında ise tüm vücudu olumsuz olarak etkilemesidir.

Günümüzde yaşanan birçok rahatsızlığın nedeni aslında kişilerin enerjilerinin düşmesine yol açan stres ve günlük hayatta yaşadıkları problemlerdir. Çakralarda bloke olmuş, aşırı artmış ya da dengesini kaybetmiş enerji, hastalığa neden olabilir. Çakraların sağlıklı bir biçimde çalışması bedensel, ruhsal ve zihinsel sağlığı olumlu yönde düzene sokacaktır.

NLP YÖNTEMİ:

NLP, aslında bir yaşam biçimidir. En kısa ve öz anlatımı ile NLP, bilinçaltını temizleme metotlarından en başarılı olandır… NLP, yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili geçtiğimiz yüzyılda keşfedilen en mükemmel metotlardan biridir. Mükemmeldir çünkü; insan ruhunun sağlığını temize çekmede NLP yöntemi baş sırada yer alır…

Peki, NLP yöntemini kullanarak biz neler yapıyoruz?

Kişilerin psikolojik sağlıklarının ve ruhsal olarak bozulan dengelerinin eski haline getirilmesinde,

Psikolojik ve profesyonel danışmanlık alanlarında,

İş dünyası ve İnsan kaynaklarında özellikle Online ve telefon müşteri hizmetleri, satış ve pazarlama departmanları ve şikayet yönetimi alanlarında da NLP her geçen gün daha fazla kullanılır olmaktadır,

Sağlıklı Yaşam, Sigarayı bırakma, spor aktivitelerinde,

Çocuk gelişimi, dikkat bozuklukları ve eğitim bilimlerinde,

Siyaset, Hukuk ve Reklam alanlarında,

Kilo verme sürecinde,

Bayanların hamilelik dönemleri ve sonrasında yaşanan problemlerde NLP yönetimini başarı ile uyguluyoruz….

REİKİ YÖNTEMİ:

Reiki, evrensel yaşam gücü enerjisi anlamına gelmektedir. Reiki ile yapılabilecek şeyler sayılamayacak ve hatta yazılamayacak kadar fazladır. Sizlere burada bazı temel başlıkları toparlayacağız. Aşağıda okuyacaklarınız Reiki ile yapılan şeylerin başında yer alan konulardır.

Binlerce kilometre uzakta dahi olsa, istenilen kişiye Reiki ile enerji gönderilebilir.

Geçmişte yaşanılan ve bilinçaltında yer etmiş travmalara Reiki ile kalıcı çözüm getirilebilir.

Önem arz eden bir konu hakkında Reiki ile enerji düzeltmesi yapılabilir.

Hastalıklı ve ağrıyan bölgelere Reiki tedavisi uygulanarak, hastalığın şiddetinin ve acısının azalmasına yardımcı olunabilir.

İki kişi arasında var olan bir ilişkiyi canlandırmak için Reiki enerjisi bire birdir.

Kişi üzerinde ya da mekânda yer alan negatif-olumsuz enerjilerin temizlenmesinde Reiki uygulanır.

Kişi Reiki ile kendisine bir koruma kalkanı oluşturabilir, ya da Reiki uzmanı kişiye bir koruma kalkanı oluşturmasında yardımcı olur; bunun sonucunda kişiye aynı negatif enerji herhangi bir zarar veremez.

Bir ilişkinin düzelmesi için o kişiye Reiki enerjisi gönderilebilir.

Tüm bu yazdıklarımızın herhangi birini uyguladığı zaman kişide; Derin bir rahatlama ve huzur, enerji tıkanıklıklarının çözülmesi, Vücudun zehir ve toksinlerden arınması, Bireyin bio-enerji kapasitesinin artması ve enerji düzeyinin yükselmesi, Kalıplaşmış düşünce sistemlerinin dönüştürülmesi ile bireyin ruhsal açıdan üst düzeylere tekamülü sağlanabilmektedir.

Reiki ile ilgili bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır….

BİOENERJİ YÖNTEMİ:

Bioenerji, her insanın vücudunda ve dolayısı ile ruhunda bulunan tartışmasız şifa enerjisidir. Bu şifa enerjisini kullanmak kolay değildir ancak; kullanabildikten sonra olabilecekler mükemmel seviyededir. Bioenerji, her türlü bedensel ve ruhsal rahatsızlıklarda en üst seviyelerde sonuç veren inanılmaz bir tedavi yöntemidir. Bioenerji, kişilerin içinde bulundukları manevi rahatsızlıkları çözümleyen bir yöntemidr.

RUHSAL ŞİFA ÇALIŞMASI:

Ruhsal şifa, insanlığın var olduğu günden beri, metafizik alemin desteği ile gerçekleşen bir şifa tekniğidir. Ruhsal Şifanın kazanılması için ise pozitif enerji şarttır. Özellikle büyü saldırısına maruz kalan kişilerin çakralarının işlerliği bozulur, aurasında delikler oluşur; aura da oluşan bu delikleri kapatmak için enerjisel şifa yöntemlerine başvurulur.

FENG SHUİ YÖNTEMİ:

Feng Shui, yaşadığımız yerin, evin, işyerinin hatta bulunduğumuz alanın nefes almasını sağlıyor. Doğru yönlere doğru nesneler getirerek uygulanan feng shui yöntemi, rüzgar ve su anlamına gelen doğanın enerjisini yaşanılan mekana taşımak demek… kısaca yaşadığımız ortamın nefes almasını sağlamaktır feng shui…

Feng Shui yöntemi konusunda uzman olan kadromuz ile hem yaşadığınız yerin hem de bulunduğunuz herhangi bir ortamın daha düzenli hale getirilmesi çalışmalarımız oldukça profesyonel aşamadadır…

KİŞİSEL GELİŞİM ÇALIŞMALARI:

Kişisel Gelişim, insanların dünyaya farklı bir bakış açısı kazanmasını sağlayan ve hayat boyu alacağınız en iyi eğitimlerin başında gelir. Kişisel Gelişim kişiye kendini daha doğru ve detaylı tanıma fırsatı verirken, kendisine doğru yönü, karakterine ve kişiliğine en uygun yolu seçmesinde yardımcı olur.

Kişisel Gelişim kişiye, Karakteri ve davranışları hakkında daha doğru bilgi verir, iş ve özel hayatında daha bilinçli davranmasını sağlayarak aslında ne istediğini anlamasını sağlar, kişinin kendisi ile ilgili tüm bildiklerini gözden geçirme fırsatı sunar, insanlar arasında iletişim tarzını ve neye eğilimi olduğunu belirler, İş arama sürecinde nasıl bir işi seçmesi gerektiğini öğretir, Kariyer anlamında hangi mesleği seçmesi gerektiği konusunda yön verir…

Kişisel Gelişim Çalışmalarımıza katılmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır…

YAŞAM KOÇLUĞU:

Her insanın hayatında bazı durumlar olur, kişi kendini çıkmazda hissedebilir ya da daha kötü bir noktaya sürüklenebilir. İşte o zaman yanında birini ister; ancak bu kişi ailesinden ya da eşinden, çocuklarından değildir; Dostluk burada değer kazanır. Yaşam Koçu denilen kimse, kişiye verilen en büyük dosttur. Yaşam koçu, sırdaştır, Yaşam koçu en büyük arkadaştır. Yaşam koçu denilen kimse, kendi birikim ve deneyimleri ile koçluk yaptığı kimseye iş, özel hayat ya da sosyal hayatta yön verir, sadece bununla da kalmaz, kişiye yanında bulunduğu sürece bir eğitim vererek, nerede nasıl davranması gerektiğinin önemini öğretir. Yaşam koçluğunda temel ilke, kişiye çözümü vermek değil, kişiye çözüme giden yolları göstermektir.

Yaşam Koçluğu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz…

HİPNOTERAPİ YÖNTEMİ:

Hipnoterapi yönteminin Kökeni hipnoza dayanmaktadır. Bilinçaltının ulaşılması zor noktalarına girilerek, negatif düşüncelerin ve kişinin yaşantısındaki travmalardan almış olduğu olumsuzlukların uzaklaştırılması, silinmesi ve iyileştirilmesinde hipnoterapi yönteminden destek alınır. Kötü alışkanlıkların (sigara, uyuşturucu vs.) giderilmesi, fobi olarak adlandırılan bazı korkuların bilinçaltından silinmesi ve kekemelik, toplum içinde konuşamama, geçmişten kalma bir travmanın ruhsal ve fiziksel bedende yarattığı hasarların giderilmesinde yine hipnoterapi yöntemi kullanılır.

BAKIMLAR:

Bakımlar, Merak ettiğiniz herhangi bir konuda gelecekle ilgili tahminlere ihtiyaç duymanız halinde isteminize uygun olarak bakılır. Bakımlar kişiye, duruma yada olaya ilişkin olarak farklı şekillerde yapılmaktadır. Yıldızname Bakımı, Özel Su Bakımı, Resimli Bakım, Astrolojik Analiz, Tarot Analiz Yorumlama gibi…

YILDIZNAME BAKIMI:

Yıldızname Bakımı, kişiye sorduğu soruyu, hayatının nasıl geçeceğini, evlilik hayatını, çocuklarını ve hayatı ile ilgili aklına gelebilecek her türlü soruyu cevaplayabilecek kadar kapsamlı bir bakım türüdür. Yıldızname için İslami bir karakter ve gelecek yorumlama şekli diyebiliriz…

Yıldızname Bakımı için Gerekli bilgiler:

Doğum tarihi (Gün, ay, yıl)

Doğum saati (eğer tam bilmiyorsanız ya da emin değilseniz muhakkak hayatınızdaki önemli bir kaç olayın tarihini veriniz. Örneğin evlilik tarihi, çoçuklarınızın doğum tarihi, boşanma tarihi, önemli bir ameliyat tarihi ya da önemli bazı değişiklikler)

Doğum yeri (ilçe, il, Ülke)

Partner varsa (Eş Sevgili Ortak vb.) onun içinde aynı bilgiler gereklidir.

ÖZEL SU BAKIMI:

Özel Su Bakımı, adından da anlaşılacağı gibi, kişiye özel bir bakım şeklidir. Elbette bakım usulünü buraya yazamayacağız; ancak kısaca bilgi vermek gerekirse Özel Bakım; kişinin içinde bulunduğu durumun nasıl, neden, hangi yolla, kimler vasıtasıyla, hangi tarihlerde ve ne ile gerçekleştirildiğinin bilgilerini verir. Özel Bakım usulleri farklıdır. Bu bakım türü ayrıca kişinin içinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulması gerektiğinin yolunu gösterir.

Özel Bakım için Gerekli Bilgiler:

Doğum tarihi (Gün, ay, yıl)

Doğum saati (eğer tam bilmiyorsanız ya da emin değilseniz muhakkak hayatınızdaki önemli bir kaç olayın tarihini veriniz. Örneğin evlilik tarihi, çoçuklarınızın doğum tarihi, boşanma tarihi, önemli bir ameliyat tarihi ya da önemli bazı değişiklikler)

Doğum yeri (ilçe, il, Ülke)

Partner varsa (Eş Sevgili Ortak vb.) onun içinde aynı bilgiler gereklidir.

Fotoğraf ya da fotoğraflar

RESİMLİ BAKIM:

Resimli Bakım da yine Özel Bakım kapsamına girer. Bakım yaptırılmak istenen kimse ya da kimselerin yakın tarihlerde çekilen fotoğrafları ile yapılan bir bakım türüdür.

Resimli Bakım için Gerekli Bilgiler:

Doğum tarihi (Gün, ay, yıl)

Doğum yeri (ilçe, il, Ülke)

Partner varsa (Eş Sevgili Ortak vb.) onun içinde aynı bilgiler gereklidir.

Fotoğraf ya da fotoğraflar

ASTROLOJİK ANALİZ:

Astrolojik Analiz hayatınız hakkında daha geniş bir perspektif verir. Karşılaştığımız problemler bizim onlara bakış açımızdan kaynaklanır. Astrolojik Doğum Haritanız içinde bulunduğunuz koşullar ve bu koşulları nasıl karşıladığınıza dair bilinçli farkındalık elde etmenizi sağlar. Sorunlar belirlenince çözüm de bulunabilir. Astrolojik Analiz için Doğum Haritanız çıkarılır.

Bunun yanında, Natal Doğum Haritası Analizi, Sinastri İlişkiler Analizi, Horary Soru Astrolojisi, Uygun Zaman Analizi, Kişisel Transit Etkiler, Ticari Hayat Analizi, Tıbbi Danışmanlık, Doğal Taş Danışmanlığı, Bebek Analizi, Hukuk Danışmanlığı, Rektifikasyon, Yıllık Analiz gibi Analizler de yine Astrolojik Analiz kapsamında yer alır.

Astrolojik Analiz için Gerekli Bilgiler:

Doğum tarihi (Gün, ay, yıl)

Doğum saati,

Doğum yeri (ilçe, il, Ülke)

Beraberliğin hangi şekilde başladığı (İlişki Analizi için)

Kişi ya da Kişilere ait bilgiler…

TAROT ANALİZİ (TAROT YORUMLAMA):

Tarot Analizi, kişinin özel, sosyal ve iş hayatında var olan soru yada sorunlarına uygun olarak bakılır. Duygusal Tarot Yorumu, Astrolojik Tarot Yorumu, Finansal Tarot Yorumu, Haftalık Tarot Yorumu, Kariyer Tarot Yorumu, Genel Tarot Yorumu Tarot Analizi kapsamına girer.

Astrolojik Analiz için Gerekli Bilgiler:

Doğum tarihi (Gün, ay, yıl)

Doğum saati,

Doğum yeri (ilçe, il, Ülke)

Beraberliğin hangi şekilde başladığı (İlişki Analizi için)

Kişi ya da Kişilere ait bilgiler…

HAVAS ÇALIŞMALARI:

Havas Çalışmaları oldukça değerli ve az sayıda uzmanın yapabileceği türde uygulamalar ve işlemler içerir. Her havas uzmanıyım diyen, ya da her medyum sitesi açan kimselerin maalesef bu konuda bilgileri yerinde ve yeterli değildir. Bu konuda özellikle siz sevgili ziyaretçilerimizi uyarmak bizim boyun borcumuz ve bilhassa altını çizerek söylüyoruz ki, insanlık borcumuzdur. Çünkü; gün geçmiyor ki, bizimle iletişime geçen insanlar, şu ya da bu kişi tarafından kandırıldığını, tehdit edildiğini ve isitismara uğratıldığını dile getirmesin. Özellikle son zamanlarda bu durum kendini oldukça ciddi boyutlarda gösterdi. Ülkemiz bir hukuk devletidir, ve hukuk devletine inancımız tamdır. Bu ve bu tür rahatsızlık verici durumları yaratan ve insanları maddi-manevi zarara uğratan kimseler, önce Allah’ın kusursuz adaleti sonra da Yüce Türk Adaleti tarafından hak ettikleri cezalara uğratılacaktır.

Sevgili Ziyaretçilerimiz, sizleri bu konuda bir kez daha ciddi anlamda ve önemli bir boyutta uyarmak bizim vazifemizdir…

HAVAS ÇALIŞMALARIMIZ:

Her insanın hayatta yaşadığı ve yaşamak zorunda olduğu sorunları olur. Önemli olan bunları kabullenip çarelerini aramaktır. Kabullenmediğinizde ise çare bulmanız şöyle dursun, sorunlar üst üste gelir ve an gelir hayat yaşanamaz hale gelmeye başlar.

Nedir bu durumlar?

Öncelikle Büyü İlleti…

BÜYÜ BOZMA:

Kişinin üzerinde büyü varsa, bunun ne tür bir büyü olduğunun saptanması lazım gelir. Bunun için birçok yöntem ve bakım usulü vardır. Önemli olan ne ile bakıldığı değildir. Bakım sonucunda büyü yapılan kişinin hayatında ne gibi değişiklik olduğu ve neler yaşadığının tespit edilmesi gereklidir.

AİLE İÇİ HUZUR, MUHABBET VE SEVGİ, EŞLER ARASINDAKİ HUZURSUZLUKLAR, GEÇİMSİZLİK KONULARI, EŞİNDEN, NİŞANLISINDAN, SÖZLÜSÜNDEN, SEVGİLİSİNDEN, AYRILANLAR

İslami değerleri hiçe sayarak, birbirlerini seven, evlenme hazırlığı yapan, yada yeni evlenmiş, hatta bebek bekleyen aileleri yuvaları ve insanları perişan ederek ayıran büyüleri bozmak asla günah değildir. Bu büyüleri bozarak yapılan muhabbet uygulamaları da bu doğrultuda herhangi bir yanlışlık yada hata içermez. Aralarına belirli nedenlerden dolayı soğukluk giren kişilere karşı yapılan çalışmalarda çoğu zaman hedeflendiği yere ulaşılır. Neden? Çünkü amaç iyidir ve güzeldir. Amaç güzelse ve doğruysa eğer, Allah katında neden reddedilsin. Büyü Allah’ın hükmünden geçer. Yapılan işlem iyiyse, kişiler için hayırdır. Yapılan işlem kötüyse, kişiler için bir imtihan ve sabır sınavıdır. Bu sınavın sonunda muhakkak kazanan mağdur ve mazlum olan olacaktır. Allah mazlumun yanındadır.

KISMETİ BAĞLI OLAN BAYAN VE ERKEKLER:

Belirli bir yaşa gelmiş olmasına rağmen evlenme konusunda her seferinde başka bir bahane çıkması nedeniyle evlenme konusunda sürekli olumsuzluk yaşayan erkek veya bayanların yaşadıkları en önemli sorunlardan birisidir. Anne ve Baba kızının ya da oğlunun bir an önce mürüvvetini görmek istemesine rağmen çocuklar bu konuda isteksiz olabilir. Bazen de kişi istemiş olmasına rağmen karşısına doğru kişi çıkmayabilir, çıkanlar uygun olmayabilir. Bu durumlarda kişi çevresince fark edilmez ve etrafına negatif görünmesini sağlayan enerji saçar. Kişinin üzerindeki enerjinin pozitife çevrilmesiyle birlikte, değişiklik gözle görülür bir şekilde değişmeye başlar.

NAZARA UĞRAYAN KİMSELER:

Nazarı büyü ile ilişkilendirmeler oldukça sık rastlanılan durumlardır. Ancak, nazar, büyü gibi değildir. Nazarda ki negatif etkileme belirli bir zaman sürer. Çoğunlukla bu zaman bir kaç günü geçmez. Ancak büyü, bir merkezden aldığı negatif yükü, bir enerjinin varlığı ile yani cin, ifrit vs. musallatı ile sürekli bir döngü içine sokar ve sürekli kendini tekrarlayarak büyü hastalığını sürekli yeniler. Nazar ile Büyü arasında aklımızda bulundurmamız gereken farkı tek bir cümle ile özetlersek: Nazar anlık etki eder, Büyü ise sürekli negatif yükünü yenileyerek, varlıklar yolu ile bu olumsuzluğu devam ettirir…

CİN MUSALLATINA MARUZ KALAN KİŞİLER:

Halk dilinde sara denilen hastalık, uyur gezerlik, zamanlı zamansız bayılmalar, Uykuda kabus görmek, sıçramak ve konuşmak, Yel de denilen vücutta gezen ağrılar, Sebepsiz asabiyet, hırçınlık, Ve daha birçok rahatsızlıklar, Tıbbın çaresiz kaldığı bütün hastalıklar cinlerin eseridir. Kendinizde bu gibi bir durumdan şüpheleniyorsanız, bilgi almak, sorularınızı ve sorunlarınızı danışmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Elbette Alemlerin Yaratıcısı Yüce Allah, cinleri de yaratmıştır. Bu gerçeği hepimiz biliyoruz; ancak cinleri ve diğer herşeyi yaratan Rabbimiz İnsanları cinlerden ve diğer mahlukattan daha üstün kılmış ve Kur’an dahil tüm kutsal kitaplarda bundan haber vermiştir…

Bu ve bunun gibi konularda sıkıntı yaşayan herkes bize başvurabilir. Gelen kişi ya da kişilerin bakımları yapılır. Sebebin ne olduğu saptanır. Sorun saptandığında çözüm için gereken ne ise o yapılır. Ancak dikkatinizi çekmek istediğim bir nokta var. Bakımla ilgili olarak bakım türleri sayfasında da açıkladığım gibi bir çok bakım türü var.

Kişinin soru yada sorunu ne ise ona uygun bir bakım türü seçiyor ve bir başka bakım türü ile de emin olmak maksadı taşıyan bir inceleme daha yapıyoruz. Durumdan emin olduktan ve sizlerden teyit aldıktan sonra çözüm için çalışmalar yapıyoruz. Çalışma bizden şifa ve Hidayet Allah’tandır.