Anasayfa İkizler Burcu

İkizler Burcu

tarafından Zeynel Eroglu

İKİZLER BURCU

İkizler ile koç burcu ilişkilerinin uzun süreli bir aşka dönüşmesi yüksektir. Kıskanç ve sahiplenici olan boğa ise, flört etmekten hoşlanan ikizleri elde edemez.ikizler burcu
İKİZLER ile KOÇ :Her ikisi de canlı, coşkulu ve cinsel yaşamda çeşitlilik meraklısıdır. Yatak odasında kolay kolay sıkılmayacaktır. Koç, İkizler’in ihtiyacı olan sağlam yönlendirmeyi verebilecek niteliktedir. İkizler’in sıkça yaptığı nazlar Koç’u sinirlendirmek yerine, tahrik edecektir. Kısa süre için harika bir ikili. İlişkilerinin uzun süreli bir aşka dönüşme şansı da yüksek.

İKİZLER ile BOĞA : Kıskanç ve sahiplenici Boğa, flört etmekten hoşlanan İkizler’i elde edemez. İkizler Boğa’nın kısıtlayıcı tavrından nefret edecek ve kaçmaya çalışacaktır. Cinsel açıdan İkizler, Boğa’yı fazla durgun bulacaktır; buna karşılık Boğa,İkizlerde ihtiyacı olan güveni bulamaz. Eğer bu iki burcun uygun olmadığını düşünüyorsanız, çok haklısınız! Kısa süren mutsuz bir beraberlik muhtemel sonuçtur.

İKİZLER ile İKİZLER : Eğer sürerse çok eğlenceli bir ilişki olacaktır ama pek çabuk sallantıya girebilir. Geçici bir cinsel çekim dışında, bütün veriler doğrudan bir kaosa işaret ediyor. Her ikisi de flört etmeye düşkün, atılgan ve kolayca sıkılan tiplerdir. Fırtınalı bir aşk ve muhtemelen felaket bir evlilik olacaktır. Nadir durumlarda bu ilişki yürüyebilir, ama oldukça ilginç bir çift olacaklarını tahmin edersiniz sanırım.

İKİZLER ile YENGEÇ : Bu ikilinin ilişkisi daha baştan tehlikelidir. Yengeç fazla hassastır ve gerçek duygularını göstermekten utanır. İkizler aşkla oynarken, Yengeç aşkı ciddiye alır. Yengeç’in övülerek içinin rahatlatılmasına ihtiyacı vardır. Oysa İkizleracımasızca dobra olabilirler. Bu yapısal farklılıklar, yatak odasında sık sık sorun yaratabilir. Aralarındaki ilişki gün geçtikçe kötüye gidecektir; evlilik ise gerçekten batmaya mahkum bir gemidir.

İkizler Burcu Hakkında Detaylı Bilgiler

İKİZLER İle ASLAN : Geniş yürekli, cömert Aslan, İkizler’in elinde şaşkın bir kediye döner ve bundan da hoşlanır! İkizler cinsel oyunlarda çok yönlü ve zekidir. Aslan buna hayranlık ve sevgiyle cevap verecektir. Aslan, İkizler’in kendi yolunu izlemesinden memnundur; buna kusur bulmaz ve şüpheyle bakmaz. İdeal bir çift. Aşk ilişkileri heyecan ve eğlenceyle dolu olacaktır ve daha kalıcı bir ilişki için de yıldızları son derece parlak.

İKİZLER ile BAŞAK : Başak, İkizler’i henüz büyümemiş bir aşık gibi; İkizler de Başak’ı, batağa saplanmış can sıkıcı biri gibi görür. Başak, cinsel davranışları konusunda sabit fikirlere sahiptir. Bu, İkizler’i tereddüte düşürür. Tutku ateşleri sönmeye yüz tuttuğunda Başak İkizler’e kusurlar bulup, onu eleştirmeye eğilim gösterir. Böylece İkizler’in gözü dışarıya döner ve değişiklik arayışına girer. Yıldızları çapkın aşıklar olarak, uzak geleceğe pek güvenmemelidirler.

İKİZLER ile TERAZİ : Çekici ve ilginç bir ikili. Her ikisi de sevgi doludur ve sevişmeleri ateşli olacağa benzer. İkisi de kıskançlık ve sahiplenmeden uzaktır. Yapıları birbirlerini durgunlaştırmaya müsaittir. Aralarındaki ilişkiden zevk alacaklardır. Evlilikte, özellikleTerazi ev bütçesine dikkat etmesi için İkizler’i ikna edebilirse,mutlu bir yaşamları olur.

İKİZLER ile AKREP : Cinsel açıdan uyumludurlar ancak bu ikili fiziksel çekimin her şey olmadığını kanıtlar gibidir. Akrep kıskanç, İkizler ise vefasızdır. Akrep dizginleri fazla çekerse, İkizler şaha kalkacaktır. Tutkulu bir dönemden sonra, ilişki tatsızlığa hatta düşmanlığa dönüşecektir. Evlilik ise ancak istisnai bir çiftin yürütebileceği türdendir.

İKİZLER ile YAY : Her ikisi de huzursuz, değişken ve sevgilerini belli etmeyen kimselerdir. İkizler, Yay’ın yatak odasındaki performansını eleştirmeye eğilim gösterecektir. Bu ilişkide başka zayıf noktalarda vardır. Ama aralarındaki güç kaynağı, ikisinin de talepkar olmamaları ve birbirlerini sahiplenmemeleridir. Aralarındaki macera bir anda başlayacak ve aynı şekilde son bulacaktır. Evlilik için her ikisinin de çaba göstermesi gerekir. Ancak bunu başarabilirlerse, mutluluk dolu bir evlilikleri olabilir.

İKİZLER ile OĞLAK : Tutucu, ağır başlı ve evine düşkün Oğlak için, İkizler fazla serbest, sabırsız ve bağımsızdır. İkizler’in bazı cinsel davranışları ciddi Oğlak’a utanç verici gelebilir. Oğlak’ın fiziksel ihtiyacından daha fazla endişe duyduğu konular vardır: İş,Para,kariyer gibi. Bu yüzden Oğlak, İkizler’in dağınık zihinli olduğunu düşünür. Aralarında bir aşk ilişkisinin olması mümkünse de, başarılı bir evlilik yapmaları “aşk her şeyi yener” sözünün kanıtlanmasına bağlıdır.

İKİZLER ile KOVA : Duyarlı İkizler, Kova’nın fantezilerini anlar ve takdir eder. Maceraperest ve yaratıcı iki aşık haline gelebilirler. Bu ilişkinin özelliği önceden kestirilememesidir. Aşk macerası her an yumuşak geçmese de heyecan verici ve mutluluk dolu olabilir.İlişkileri bitse bile arkadaş kalacaklardır. Evlilikleri, aralarındaki tutkuyla değil sevgiyle dikkat çekecek,rahat ve zevkli geçecektir.

İKİZLER ile BALIK : yeni cinsel şekiller düşünmede,uygulamadan daha iyi olacaklardır. Balık,deneyimlerden zevk almaya düşkün İkizler için biraz fazla duygusaldır. Bu durum da İkizler, kendi çizgisinde devam eder. Bu, bir tür şüphe ve güvensizlik ortamı yaratır. İkisi arasında gerçek bir sevgi olabilir ama güvensizlik, ilişkilerine zarar verecektir. Riskli bir aşk macerası, mutsuz bir evlilik.

×