Home Genel İzmir Medyum

İzmir Medyum

by Zeynel Eroglu
2 comments

İzmir medyum ülke içerisinde bulunan en büyük ve aynı zamanda en çok insanın yaşadığı bölgelerden sadece bir tanesidir.

Özellikle yaz ayları geldiğinde turist akınına uğrayan bu yerde olarak görev alan kişi sayısı da düşünüldüğünden çok daha faz sayıda bulunmaktadır.

İzmir olarak işine devam eden ve bu yol ile para kazanan kişilerin hakkını yememek gerekiyor.

Fakat ne var ki bu işi kötü amaçlı kullanan ve bundan dolayı da insanları medyumlara gitmekten uzak tutan tatsız durumlarla da zaman zaman karşı karşıya kalınabiliyor.

Büyü bozma işini yapabilen kişiler olarak sadece medyum olan insanlar bilinir.

Bundan dolayı da büyü yapma işinin yoğun olduğu yerlerde kendini medyum gibi göstererek

insanları dolandırmaktan başka hiç bir şey yapmayan insanların bulunduğunu sizlere söylemekte yarar görüyoruz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

2 comments

zafer 16/09/2021 - 01:26

sevgilimle bundan 1 ay önce nişan yaptık. Ailesi beni çok seviyordu, ailesinin durumu da çok iyiydi benim maddi durumum fazla iyi olmadığı için fazla baskın taraf olamıyordum ama herşey den önce nişanlımı çok seviyorum ve ona aşığım onunda duygularından emindim. Evlenme planları yapıyorduk. Sonra benim sözümden çıkmayan nişanlım hiçbir söylediğimi doğru düzgün yapmıyordu.Sanki ayrılmak istiyordu psikolojim bozulmuştu bende arkadaşlarımın söylemi üzerine medyum zeynel eroğlu hocayla görüştüm böyle şeylere inanmadığımı söyledim.Hocamız benden yaşadığım durumu anlatmamı istedi herşey i anlattım ve benden gerekli bilgileri aldı sonra yapmam gereken şeyleri söyledi sonra aradan 14 gün kadar zaman geçti nişanlım bu zaman içerisinde ailesiyle görüşyordum ama kendisiyle aramız buz gibiydi 14 günden sonra nişanlımla çok mutlu olmaya başladık hatta eskisinden daha iyi olduk nasipse yaza düğün yapmayı düşünüyoruz Allah zeynel eroğlu Hocadan razı olsun.

Reply
cansu 16/08/2021 - 01:24

erkek arkadaşım sevgiyi sevmeyi bilmeyen acımasız biri yalan dolanla beni kandırmış herşeyin farkına varsamda ben onu çok sevdim 7 ay oldu ayrıldık ama unutamıyorum arada dayanamayıp yazıyorum soğuk davranıyor sonra neden yazdım diye kendime kızıyorum bi arkadaşım bana medyumlardan bahsetti benimde aklıma yattı ve medyum zeynel eroğlu hocayı buldum ona her şeyi anlattım sevgilimin bana geri dönmesini istediğimi söylediğim yaptığı çalışma o kadar hızlı sonuç verdi ki dün ailesiyle tanışmaya bile gittim onlarda beni çok sevdi yakında evlenmeyi planlıyoruz çok mutluyuz zeynel eroğlu hoca sayesinde.

Reply

Leave a Comment