Home Genel Kara Büyü Hakkındaki Gerçekler

Kara Büyü Hakkındaki Gerçekler

by Zeynel Eroglu
0 comment

Adından anlaşılacağı üzere kara büyü iyi amaçlar için yaptırılan bir büyü türü olmamakla birlikle kara büyülerin amacı umumi olarak bir kişiye zarar vermektir.Yapılış amacı kötülüğe hizmet eden, hiçbir iyi tarafı bulunmayan genel olarak kan, balmumu, insan veya hayvan figürü kullanılarak kötülük için yapılan büyü ve çeşitlerine Kara büyü diyoruz.
İnsanlık tarihi kadar eskiye dayanan büyü ve büyücülükte Kara Büyüler, en karanlık, soğuk, hayvanlar ve kanlarıyla yapılan büyülerdir. istenen sonuç; insanın işi, kendisi yahut sahip oldukları için, ölüm, yok oluştur. Bu büyüleri birileri yaptığını diğerleri bozduğunu söylese de; hem kullanılacak olan malzemelerin elde edilmesinin zorluğu hemde yetersiz bilgiyle yapılması kolay değildir.
Kara büyüler tıpkı sürede bir kişinin işlerinin çıkar için gitmesi ve o insanı iflasa sürüklemek arasında yaptırılır. sonuç şekilde kara büyü yaptırılan bu insan ticari kayba uğrar bundan böyle o insan adına yapılacak çok bir şey kalmaz.
Kara büyüden korunmak için öncelikle kişinin bunu hissetmesi ve akabinde bu büyüyü çözdürdükten sonra güçlü bir koruma vefki hazırlatması zaruridir. aksi durumda bu yapılan kara büyü çözülmüş olsa bile karşı yan tekrar yaptırdığı zaman şahıs aynı bir duruma bir daha düşer. Kara büyülerden korunmanın maksimum yolu koruma vefkleridir sevgili kardeşlerim.
eğer üzerinizde böyle bir durum hissediyorsanız zaman geçirmeden benimle temasa geçin. Ben üzerinizdeki bu büyüyü çözerim ve gelecekte de korunmanız adına size çok kuvvetli bir koruma vefki yazarım. Bundan sonra hiçbir biçimde korkmanıza gerek kalmadan yaşayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Leave a Comment