Home Genel Katina Falı Hakkında Bilgi ?

Katina Falı Hakkında Bilgi ?

by Zeynel Eroglu
0 comment

Katina falını başka fallardan ayıran ayrıcalığı aşk ve münasebet üzerine yoğunlaşmış olmasıdır. ilişkinizdeki negatif etkileri düzeltmek, olası sorunlara karşı korunmak adına Katina falına başvurabilirsiniz. ilişkiniz meselesi için uzmanlarımıza danışarak bilgi alabilir ve negatif etkileri düzeltebilirsiniz.
Katina falı her ne kadar avrupa kökenli olarak biliniyorsa da, bazı rivayetlerde eski izmir’de bu fala bakan falcılar bulunduğu belirtilmektedir. çoğunlukta aşk falı şekilde adlandırılan katina falı, ilişki açılımları hakkında ipuçları vermektedir.
Katina falı 65 tane katina kartından oluşan deste ile bakılır. Destedeki kartlar elementlerin ruhlarını temsil eder. Katina aşk falının da açılan kartlardan öncelikle element ruhları ayrılır ve fal bakılan bireyden bir tanesi seçilmesi istenir.
islam dini öncesinde Bizans zamanı ve daha öncesinde izmir’de falcılar sebebi ile bakılan katina falı, fal baktıran kişinin aşk hayatının geleceği hakkında bilgi vermek ve olası olumsuzlukların önüne geçmek adına uygulandığı bilinmektedir. Bu nedenden çağımızda bir fazla fal çeşidinin önüne geçen bu fal türünün, her geçen gün daha fayla talep görülmekte.

İlgili Yazılar

Leave a Comment