Home Genel Kişiye Özel Vefk

Kişiye Özel Vefk

by Zeynel Eroglu
0 comment

kisiye ozel vefk

Kişiye Özel Vefk  Nedir?

Kişiye Özel Vefk ;isminden de anlaşılacağı gibi kişiye özel yürütülen ve hazırlanan bir vefk çalışmasıdır.

Kişilerin maddi yada manevi beklentilerine dair özel olarak hazırlanır.

Kişiye Özel Vefk hazırlanırken, vefki kullanacak olan kimse ait bilgilerin eksiksiz ve tam olarak alınması gereklidir. Çünkü, hazırlanacak olan vefk tamamiyle bu bilgiler ışığında hazırlanır ve kullanması için hazırlatan kişiye teslim edilir.

Kişiye Özel Vefk  Nedir? Hakkında Detaylı Bilgiler

Bunun yanında vefki hazırlatan kişinin, vefki ne için hazırlattı ise ona özel tütsüleri yakması ve belirli gün yada gecelerde okumaları yada vefki destekleyici yönde bazı işlemleri yapması gereklidir. Bu işlemlerin süresi bazen 5 – 7 – 15 yada 21 günü bulabilir. Gün sayısı olması istenen şeyin, beklenen şeyin ne olduğu ve ne olması gerektiği ile doğru orantılıdır. Yine okumaların sayısıda istenen şeyin ne olduğu ile ilintilidir. Bu okuma yada işlemler vefki hazırlayan kimsenin bilgisi dahilindedir ve vefki kullanacak olan kimse, vefki hazırlattığı medyum-hoca ‘dan bu bilgileri eksiksiz olarak almalı ve mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde verilen işlemleri uygulamalıdır.

Kişiye Özel Vefkler; bazen maddi beklentiler, ev almak, araba almak, iş sahibi olmak, bol para kazanmak, bazen önemli bir davanın kazanılması, eş, evlat, anne-baba beklentileri ve daha bir çok konu hakkında olabilir.

Vefki hazırlatacak olan kimsenin sorunları yada sorunu konuşulup, iyi bir bakım neticesinde bu soruna uygun olan en önemli çözüm üzerinde çalışılır ve vefk hazırlanır. Sonrasında vefk kullanılmaya başlanır.

Kişiye Özel Vefk hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment