Home BÜYÜLER Kısmetsiz insanların yaptırabileceği büyü

Kısmetsiz insanların yaptırabileceği büyü

by Zeynel Eroglu
0 comment

Kısmet açma büyüsü en az aşk büyüleri kadar popülerdir.  Hayat boyu etrafınızda belki de bizzat kendiniz kısmetsiz bir yaşam sürmüş olabilirsiniz. Aşk, ilişkiler, iş anlamında bir türlü doğru ve sürdürülebilirlik sağlayamayanlar kısmeti kapalı olarak değerlendiriliyor.

Kısmet açma ritüeli kişinin yaşadığı olumsuzluklar, mutsuzluklar silsilesini sona erdirmeye yardımcı oluyor. Aradığınız yol arkadaşı, kariyer basamaklarını çıkmanızı sağlayacak iş için kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız mutlaka bir medyuma danışın.

Kısmet açma işlemi bazen kötü niyetli bir büyüyü bozmak için yapılır. Metafizik uzmanları, kısmetsizliği gidermek amacıyla kişiye özel ritüel gerçekleştiriyor. Medyumunuza yaşadığınız problemleri anlatarak yaşamınızdaki negatifliğe son vermesini isteyebilir, kısmetinizi açtırabilirsiniz.

Ritüellerin doğru kişi tarafından iyi niyetle yaptırıldığında işe yaradığını unutmayın, olumsuzluğa kapılmadan önce medyum desteği alın. Ancak medyumunuzu dikkatli seçin, dolandırıcılara kanmayın.

İlgili Yazılar

Leave a Comment