Anasayfa Koç Burcu

Koç Burcu

tarafından Zeynel Eroglu

KOÇ BURCU

Koç ve ikizlerin birlikteliği heyecan verici olabilir. Çünkü her ikisi de hareketli, dışa dönük ve keşfe açıktır.
KOÇ ile KOÇ : Cinsel çerçevede olacak şey, kadının erkeğe hükmetmesidir. Koç kısa bir süre sonra bu rolden rahatsız olacaktır. İkisi arasında, hakimiyeti ele geçirmek için bir rekabet başlayacaktır ve bu da
koc-burcu-cinsellikateşli tartışmaların sayısını artıracaktır. Sonuçta, yatak odasında heyecan uyandırmayan bir uyumsuzluk ortaya çıkacaktır. Başlangıçta umut verici bir ilişkidir, ancak evlilikle sonuçlanma ihtimali düşüktür.

KOÇ ile BOĞA : Boğa tahrik olduğunda sevişmek ister. Pek nadiren heyecan duyan Boğa’nın ihtiyatlı ağır kanlılığı,can sıkıcı olacaktır. Eğer Boğa dizginlerini Koç’a verirse, birlikte cinsel zevkin değişik yollarını keşfedebilirler. Aksi takdirde, istenen dengeyi kurmak zor olacaktır. Oldukça sürtüşmeli bir macera doğrusu. Uzun vadede de gerçekten birbirlerine uymadıkları ortaya çıkacaktır.

KOÇ ile İKİZLER : Bu birleşme heyecan verici olabilir. Çünkü her ikisi de hareketli, dışa dönük ve keşfe açıktırlar. Koç’un hükmetme eğilimini İkizler’in kurnazlığı frenler.İkizler cinsel yasaklara tahammül edemez. Ama bu fazla enerjiyi harcayacak başka çıkış yolları arayabilir. Aralarındaki aşk macerası, İkizler dalaverelerini başarıyla devam ettirebildiği sürece yürür. Evlilik, İkizlerin durulmasını sağlayabilirse başarılı olabilir.

KOÇ ile YENGEÇ : Bu iki burç arasında genellikle güçlü bir cinsel çekim görülür. Sorun, aralarındaki tutku bittiğinde geriye çok az şeyin kalmasıdır. Koç yeterli tatmini bulamaz ve ufak tefek şeyler yüzünden kavga etmeye başlarlar. Yapısal uyumsuzlukları, yatak odasında başka uyumsuzluklara dönüşür. Aşk maceralarının ilk perdesi dalgalı bir denizken,evlilikleri korkunç bir kasırga olmaya mahkumdur.

Koç Burcu Hakkında Detaylı Bilgiler

KOÇ ile ASLAN : Atılgan Koç’un dengi olan Aslan açık ve dışa dönük cinselliği ile tamamen evliliğe adaydır. Aralarındaki seks yalın ve dolaylıktan uzaktır,ama bu ateşli olmadığı anlamına gelmez. Koç, Aslan’ı fiziksel performansından dolayı övmeyi unutmamalıdır. Aslan da Koç’un kalıtımsal hükmetme eğilimini unutmayıp Onu fazla kısıtlamaktan sakınmalıdır. Bunun dışında tüm işaretler iyi yöndedir.

KOÇ ile BAŞAK : Koç’un cesareti, çekingen Başak’ın ilgisini hemen çeker. Oysa, ikisinin cinsel kişilikleri birbirlerinden o kadar farklıdır ki, her ikisinin de hatırı sayılır derecede hoşgörü göstermesi gerekecektir. Koç, Başak’ın ince, sessiz ve kontrollü oluşuna büyülenir. Başak, Koç’un sevişmeyle ilgili aşırı düşüncelerini onaylamaz. Aşk maceraları dönem dönem eğlenceli olacaktır ama başarılı bir evlilik ihtimali yüzde elliden fazla değildir.

KOÇ ile TERAZİ : Kısa süreli bir çekim yaşayabilir. Koç’un atılganlığı, Terazi’nin gizli kalmış kuralsızlık damarını ortaya çıkartabilir. Her ikisi de cinsel hazza düşkündürler ama Koç muhtemelen çok çabuk, çok ileri gitmek isteyecektir. Terazi idealist olmaya eğilimlidir ve gözü açılabilir. Cinsel yaşamlarında, detayları incelikle uygulamalıdırlar. Tatmin edici bir fiziksel birleşme, aşk macerası için yeterli olabilir ama evliliği başarıya götüremez.

KOÇ ile AKREP : Seks kışkırtıcı olacağı gibi, hayal kırıklığı da yaratabilir. Bunların her ikisi de mümkündür. Her ikisi de harekete düşkün ve fiziksel enerjiyle donatılmış kişilerdir. Ancak her ikisi de bağımsızlıklarına ve kontrolü ellerinde tutmaya meraklıdır. Onların mutluluklarını koruyacak olan ortak tutkuları bile uzayıp giden tartışmaları aşamayabilir. Akrep’in kıskançlığı da tehlike oluşturmakta.Tutarsız bir aşk macerası ve alışılmadık bir evlilik olacaktır.

KOÇ ile YAY : İkisi de biraz mücadelecidir, bu yüzden cinsel arenada birçok çatışma olacaktır. Koç’un iyimserliği ve ince mizahıYay’ın huysuzluk eğilimini yok edebilir ve sevişmeye oyuncu bir yaklaşım kazandırabilir. Yatak odası arkadaşlığı,ilişkinin geri kalanına da iyilik dolu bir görüntü kazandırabilir. Güzellik dolu bir aşk macerası. Evliliğin, mutluluğu, fiziksel isteklerin tatminine sıkı sıkıya bağlıdır.

KOÇ ile OĞLAK : Koç ileriye bakar ve gelecektekileri yaşamak için sabırsızlanır. Oğlak, daha çok namus kumkumasıdır. Oğlak, tek bir şekilde ve hatta belirlenmiş bir zamanda cinsel ilişkiye girmeyi tercih edebilir, tutkuları da sınırlıdır. Yinede Koç, Oğlak’ın hesaplarını bozup, seks partnerinin güçlü libidosunu uykudan uyandırabilir. Bu olabiliyorsa, iyiye alamettir. Evliliğe, kısa süreli bir aşk macerasından daha uygun bir ikili.

KOÇ ile KOVA : Fiziksel ilişki hem enerji dolu hem de yaratıcı olacaktır. Koç’un ilişkiye hakim olması daha muhtemel, çünküKova yapı olarak daha pasiftir. Kova, çıkarlarına pek uygun görmediği için egemenlik altına girmeyi kabul etmeyeceği gibi teslim de olmaz. Koç’un, duygusal yönden hayalci olan Kova’yla başa çıkabilmek için inceliklere başvurması gerekir. Alışılmamış, olaylı ve karşılıklı anlayış bahşeden bir aşk macerası. En mutluluk verici ilişki.

KOÇ ile BALIK : Koç, Balık’ın yatak odasında vücudunu kullanmaktaki sezgisel davranışlardan fazlasıyla etkilenir. Koç’un canlılık veren güveni, Balık’ı çekingen kabuğundan çıkarır. Balık’ın cinsel fantezileri uygulamaya konulduğunda, oldukça kışkırtıcı olabilir. Yapısal farklılıkları üzerinde çalışırlarsa hem aşk macerası hem de evlilik için iyi bir ilişki olarak görünüyor.

×