Home ASTROLOJİ Koç Burcunda Plutonik Dolunay

Koç Burcunda Plutonik Dolunay

by Zeynel Eroglu
0 comment

Koç Burcunda Plutonik Dolunay

Dolunaylar, yeniay fazından sonraki dönemde başlayan durumların görünür olması demektir. Gündeminiz neyse, artık bu konu hakkında netleşirsiniz, o konu hakkında ya devam edersiniz, ya da bırakırsınız. Bir şeyler kafanızda daha çok belirginleşir.

Bu Dolunay, açıları itibariyle önemli, çoğumuzun hayatlarında belirgin dönüşümlere imza atacak gibi. Aslında çürümüş yapıları yıkım içine sokacak. Bizler yolunda olmayan şeyleri biliriz fakat orada radikal değişim yapmaktan korkarız. İşte tam da burada Dolunayın o güçlü enerjisiyle güdüleniriz. Bu sistemin bize bir hediyesi bence, en kötü şey kararsız kalmak, oradan oraya savrulmak olsa gerek. Bitmiş ve bizi bir yere götürmeyen şeyler için vakit harcamak; aslında kendi hayatlarımıza yapabileceğimiz en büyük kötülük olsa gerek.

 

 

Dolunay’ın genel görünümlerine bakacak olursak;

Dolunay 10.evde ve en görünür alanda. Bu da demek oluyor ki; hayatlarımızda görünür yenilikler var. Tabi 10.ev 4. evle birlikte hareket edeceği için çoğumuz; toplum içindeki yeri, kariyeri ile ilgili yaşarken bu durumu, bazılarımız da ev ve aile konularında yaşayacaklar.

Koç/Terazi aksı ilişkileri ve ortaklıkları da anlattğı için, bazılarımız ilişki ve ortaklıklar alanında yaşayacak bu dönüşüm ve yeniliği.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment