Home Genel Koruma Muskası Nedir

Koruma Muskası Nedir

by Zeynel Eroglu
1 comment

Koruma Muskası Kullanımı

Koruma muskası Bu tür Muska, Vefk, yada Tılsımlar; kişileri dış etkenlere ve kötü enerjilere karşı korumak için yapılır. Halk arasında

Koruma Muskası “Kalkan Muska” olarakta bilinir. Peki, nedir bu enerjiler?

Koruma Muskası Nazar, Büyü, Cin musallatı bazen kazadan beladan korunma, düşmanlardan korunma gibi kötü olaylar ve kötü enerjilerden korumak için kişiye özel olarak hazırlanan çalışmalardır.

Koruma Muskası  büyüye maruz kalmış bir insanın üzerinde ki etkileri temizledikten sonra, özellikle tavsiye dilen muska çeşidi Koruma Muskasıdır. Koruma Muskası, kişiyi aynı insanlar tarafından yada başkaları tarafından yapılacak olan büyülere karşı korumakla birlikte, Aynı zamanda cinlere karşıda koruma altına alır.

Koruma Muskası Hakkında Detaylı Bilgiler

Koruma Muskası, büyülerden korunmak için yapılacak en kestirme ve akıllıca işlemlerden biridir. Ancak kişinin ruhi ve fiziksel durumuna uygun bakım neticesinde kendisine neyi, ne zaman, nasıl yapılacağı kararlaştırılır ve bundan sonra işleme başlanılır.

Koruma muskası yapılacak olan işe göre hazırlanır ve işlemi neticelendirilir. Örneğin cin musallatı ve büyüden rahatsız olan bir kimseye bu duruma uygun bir koruma muskası hazırlanmalıdır. Nazara karşı rahatsız olan bir insan için hazırlanacak muskada rahatsızlığına uygun olmalıdır. Bu tür Muska yada Vefler kesinlikle büyü olarak adlandırılmamalıdır. Büyü ile hiçbir alakası olmayan bir işlemdir ve tamamen kişiye özel olarak hazırlanır.

Koruma Muskası hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

1 comment

ALİHAN G 20/01/2022 - 00:52

Hocam öncelikle saygılarımı sunuyorum sizden öğrenmek istediğim konu şu çok korkuları olan hayatta hep kötü şeyler olacak diye kaygı yaşayan bir kişiyim uzman doktorlardan ilaç tedavileri aldım ancak hiç işe yaramadı korkularım artarak devam ediyor bu konuda bir tavsiyeniz varmı

Reply

Leave a Comment