Home Genel Koruma Muskası

Koruma Muskası

by Zeynel Eroglu
0 comment

Koruma Muskası Kullanımı

Koruma Muskası ;bu tür Muska, Vefk, yada Tılsımlar; kişileri dış etkenlere ve kötü enerjilere karşı korumak için yapılır. Halk arasında “Kalkan Muska” olarakta bilinir. Peki, nedir bu enerjiler?

Nazar, Büyü, Cin musallatı bazen kazadan beladan korunma, düşmanlardan korunma gibi kötü olaylar ve kötü enerjilerden korumak için kişiye özel olarak hazırlanan çalışmalardır.

Sadece yukarıda saydıklarımız değil, bunlardan başka nedenlerle de yapılır. Vahşi hayvanların saldırmasından koruyan muska gibi…

Büyüye maruz kalmış bir insanın üzerinde ki etkileri temizledikten sonra, özellikle tavsiye dilen muska çeşidi koruma muskasıdır. Koruma Muskası, kişiyi aynı insanlar tarafından yada başkaları tarafından yapılacak olan büyülere karşı korumakla birlikte, Aynı zamanda cinlere karşıda koruma altına alır.

Koruma Muskası Hakkında Detaylı Bilgiler

Koruma Muskası, büyülerden korunmak için yapılacak en kestirme ve akıllıca işlemlerden biridir. Ancak kişinin ruhi ve fiziksel durumuna uygun bakım neticesinde kendisine neyi, ne zaman, nasıl yapılacağı kararlaştırılır ve bundan sonra işleme başlanılır.

Koruma muskası yapılacak olan işe göre hazırlanır ve işlemi neticelendirilir. Örneğin cin musallatı ve büyüden rahatsız olan bir kimseye bu duruma uygun bir muska hazırlanmalıdır. Nazara karşı rahatsız olan bir insan için hazırlanacak muskada rahatsızlığına uygun olmalıdır. Bu tür Muska yada Vefkler kesinlikle büyü olarak adlandırılmamalıdır. Büyü ile hiçbir alakası olmayan bir işlemdir ve tamamen kişiye özel olarak hazırlanır.

Bu konuda sormak istediğiniz soruları yada problemlerinizi gönül rahatlığı ile bizimle paylaşabilirsiniz.

Koruma muskası hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment