Anasayfa Kova Burcu

Kova Burcu

tarafından Zeynel Eroglu

KOVA BURCU

Kova ve Koç kendilerine hükmedilmesinden hoşlanmaz. Bu yüzden biri diğerine zorla birşey yaptırmaya kalkıştığında sorunlar başlayabilir.
KOVA ile KOÇ : Yatak odalarında neşe ve eğlence olacaktır. Biri diğerine zorla bir şey yaptırmaya kalkıştığında sorunlar başlayabilir; çünkü her ikisi de hükmedilmekten hoşlanmazlar. Onun haricinde,
kova_burcubu ikili seks konusunda yaratıcı ve uyumludur. Güçlü Koç liderliği alacaktır. Hem ilişkide hem de evlilikte, harika bir çift oluştururlar.

KOVA ile BOĞA : Tutkulu ve cinselliğe fazlasıyla düşkün Boğa, Kova’nın sekse düşüncesiz yaklaşımını engelleyici bulabilir. Boğa bir arkadaş değil, bir yatak arkadaşı istemektedir. Oysa Kova, seks yaptığı kişiden, başka konularda da katılım bekler.Kova’nın evin dışında vakit geçirmeyi sevmesi, evine düşkün olan Boğa’ya hiç uymaz. Bu inatçı ikili arasında kişilik çatışması olacaktır. Bu ikilinin beraberliği hem ilişki, hem de evlilik için olumsuz titreşimler veriyor.

KOVA ile İKİZLER : Kendi cinsel tercihlerinin peşinden giden İkizlere, Kovahükmedebilirmiş gibi görünüyor. Yatak odalarında tutkulu baskılardan uzak, tam bir eğlence olacaktır. Heyecanlı ve değişken İkizler, Kova’yı bir denge unsuru olarak görür. Eğer İkizler Kova’nın ev dışı faaliyetleriyle de ilgilenirse, her şey önlerine serilecektir.

KOVA ile YENGEÇ : Duygusal Yengeç, seksi çok önemseyerek Kova’nın canını sıkacaktır. Kova daha az ateşli ve daha anlık tutkuları tercih eder. Zamanla Kova, sade ve sadık Yengeç’e sinir olmaya başlar ve bunalır. Bu durumda Yengeç kendini dışlanmış hissedecektir. Çok zorlukları olan bir ilişki. Evlilikte de ciddi sorunlar çıkacaktır.

KOVA ile ASLAN : Bu ilişki, başlangıçta heyecan verici maceralar vaat etse de, sonradan korkunç bir karışıklığa dönüşebilir. Baş sorun şudur: Aslan daha fizikseldir, kova ise akılla daha ilgilidir. Kova, Aslan’ın doğal ihtiyacı olan seks yoğunluğuna karşılık vermeyi istemez. Her ikisi de bağımsızdır. Kova, Aslan’ın en ufak hükmetme çabasına nefretle bakacaktır. Cinsel açıdan uyumlu olsalar da uzun süreli bir aşk ilişkisinde pek çok sorun patlak verecektir.

KOVA ile BAŞAK : İkisi arasında pek cinsel çekim yoktur. Her ikisi de entelektüel bir bakış açısına sahiptir. Ne heyecan ne de girişkenlik vardır bu ilişkide. Ağırbaşlı ve çıkarcı Başak, savurgan ve cömert Kova’yı eleştirebilir. Bu sakin ilişki kısa sürede sıkıcı bir hale gelecektir. Evlilik ise yatak odası dışındaki ortak ilgiler sayesinde ayakta kalabilir.

KOVA ile TERAZİ : Her ikisi de sıcak, hassas ve seksi yaratıklardır. Terazi’nin erotik oyunlara duyduğu ilgi, tam Kova’nın aradığı şeydir. İkisi de birbirinin cinsel isteklerini, yeterince doyurucu şekilde tatmin edeceklerdir. Başka ortak ilgileri de vardır. Her ikisi de lüksü severler, tiyatro ve müzikten zevk alırlar, rahatça para harcarlar. Heyecan verici bir ilişki ve alışılmadık ölçüde mutlu bir evlilik olacaktır.

KOVA ile AKREP : Akrep öylesine kıskanç ve sahiplenicidir ki, Kova buna tek kelimeyle katlanamaz. Kova sekse öyle ilgisiz durur ki, Akrep’in saldırgan tutkusu sadizm’e dönüşebilir. Anlaşılacağı gibi, Kova mutluluğu Akrep’ten uzak olarak evin dışında arayacaktır. İlişkileri ve evlilikleri kısa süreli olur.

Kova Burcu Hakkında Detaylı Bilgiler

KOVA ile YAY : İkisi de, hareketleri önceden kestirilemeyen, canlı ve aktif sevgililerdir. Bu da yatak odalarına bambaşka tatlar katar. Cinsel ilgileri ve hayal güçleri zengin ve canlıdır. Fantezilerini gerçekleştirirler. Başka konularda da uyumludurlar. Her ikisi de sosyaldirler, evden uzakta olmaktan hoşlanırlar, ilginç ve heyecan vericidirler. Birbirlerinin özel yaşamlarını kıskanmazlar. Hem kısa, hem de uzun vadede mükemmel bir çift oluştururlar.

KOVA ile OĞLAK : Uyumsuz bir ikili; cinsel birleşmeleri soğuk duş etkisi yapacaktır. Oğlak cinsel ilişkiye tedbirle yaklaşır, kiKova böyle bir yaklaşımla asla tahrik olmaz. Bu yüzden Oğlak, Kova’yı soğuk ve ilgisiz bulacaktır. Kova çıkarcı, sahiplenici ve dar kafalı Oğlak’ı anlayamaz. Bir ilişki başlasa da, hiçbir yere varamaz.

KOVA ile KOVA : Hayran olunacak derecede uyumlu bir çift. Her ikisi de yaratıcı ve cinsel birleşme öncesi, sırası ve sonrasında birbirlerine heyecan verici sevgililerdir. Ancak, aralarında derin bir duygusallık olmayacaktır. Her ikisi de fazla rasyonel, duyarlı ve ılımlıdırlar. Birbirlerinin dışında pek çok ilgi alanları olacaktır. Zevkli bir ilişki ve sağlam bir evlilik.

KOVA ile BALIK : Aralarındaki cinsel temas, kısa sürede, incinen duygular ve pembe dizilerde rastlanan türden yanlış anlaşmalarla, duygusal bir çekişmeye dönüşecektir. Hassas Balık, Kova’ya fazla bağlanır ve Ondan sürekli aşkını kanıtlamasını ister. Kova, bu durumda, kendini sıkı sıkıya saran bağlardan kurtulma ihtiyacı hisseder. Amaçları genellikle çatışır. Umut vadeden bir ilişki gibi başlasa da, bu beraberlik yürümeyecektir.

×