Home ASTROLOJİ Küçükçekmecede Yıldızname Burçları

Küçükçekmecede Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Küçükçekmecede Yıldızname Burçları

Yıldızname, birçok kişi tarafından oldukça yanlış tanımlanan özellikle el falı, tarot falı, su ve kum falı ya da başka fal yöntemleriyle karıştırılan bir yöntem olarak görülmektedir.

Yıldız ve burçlar yanında ilm-i cifir, dua, ebcet hesabı, cebir gibi yöntemleri de içine alan

Yıldızname kesinlikle bir fal olmadığı gibi insanların manevi hastalıklarını tedavi etmez.

Yıldızname, ruhani olarak kalp temizliği ve öngörü ile birlikte diğer

ilmi yöntemleri de kullanarak kişilerin hayatlarına dair bilgileri öğrenmelerine yardımcı olur.

Başından daha önce geçmiş hastalıkların yanında yakalanabilecekleri hastalıkları gösteren ve buna tedavi yöntemi sunan bir ilimdir. Yöntemi verir ancak uyup uymamak kişiye kalmıştır.

Küçükçekmecede Yıldızname Burçları ile ilgili bilgilenmek, bakım yaptırmak isteyenler için bazı konuları bilmeleri oldukça önemlidir. Yıldızname bakılırken bazı bilgilere ihtiyaç duyulur.

Bunun sebebi kişinin yıldız burcunun belirlenmesi ve buna göre

yıldızname doğum haritasının çıkarılarak gerekli bilgilerin doğru şekilde belirlenebilmesi içindir.

  • Yıldızname bakımı yaptıracak kişi kendi ismini ve anne ismini vermelidir.
  • Kişinin doğum tarihi ve doğum saati de doğum haritasının çıkarılması için önemlidir.
  • Kişi burcu konusunda tereddüt yaşıyor ya da burcun kendisini yansıttığını düşünmüyorsa burada anne ismi ve kendi isminin ebced hesabı yapılarak yıldızının burcu bulunur.

Yıldızname, günümüzün fal yöntemleri gibi bir eğlence aracı olarak görülmemelidir.

İçinde birçok ilmi barındıran , diğer fal yöntemlerinden ayrı olarak kişinin tüm hayatı boyunca karşılaştığı, karşılaşacağı iyi ya da kötü olayları gösterir ve önlemlerin alınmasını sağlar.

Kişinin üzerinde herhangi bir büyü ya da buna benzer illetlerin olması durumunda iyileştirme metotlarını gösterir. herkes tarafından bakılabilecek, yorumlanabilecek bir durum değildir.

Kişinin belli başlı bazı ilimleri iyi şekilde bilmesi, bu ilimlerin içinde bulunan yan ilimlere de vakıf olması gerekir.

Eğer bu ilimden ya da yan ilimlerinden birinin eksik olması ya da yanlış bilinmesi kişinin bakımında yanlış yönlendirilmesine ya da hatalı, eksik bilgilerin alınmasına sebep olacaktır.

Bu yüzden bu konuda işinin ehli, tecrübeli kişilerden yardım alınmalıdır. Bunun için 444 32 54 /0533 594 25 77 /0212 590 25 77 numaralı telefonlardan metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu hocamıza ulaşabilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment