Anasayfa Medyum ve Güneş

Medyum ve Güneş

tarafından Zeynel Eroglu

Medyum ve Gezegensel Konum – Medyum ve Güneş – Medyum ve Enerji Dolu Mars – Kuyruklu Yıldızlar Hakkında Bilgi Medyum Gözüyle – Medyum Gözüyle Yıldızname – Zorlu ve Medyumlara Düşen Görevler – Yıldıznameci Medyum


Medyum ve Güneş

images (5)

Güneş yapısı itibarıyla evrendeki en parlak yıldızdır.Güneş sisteminin merkezi ve bütün horoskopların yöneticisidir. Güneşin gücü hayat kaynağı olmasından kaynaklanır. Güneş fazla ciddi unsurları yönetir. Bunlar kısaca gurur,kararlılık, yürek, zindelik, sıhhat ve motivasyondur.

Güneş egoyu simgeler. Kendinizi nasıl algıladığınızı,nasıl anlamlandırdığınızı ve kendinize olan saygınızı yönetir.

Bu gezegen bununla beraber çevrenizde insanlar üstünde yarattığınız izlenimi de simgeler. Erkeksi bir gücü ve tıpkı zamanda da otoriteyi simgeler. Güneş fer saçar, çevresini aydınlatır ve enerji verir. cemiyet içindeki statü ve yerinizi yönetir.şayet Güneş Jüpiter ile bir etkileşim içerisindeyse, Jüpiterin simgelediği iyilik daha da ön plana çıkacaktır. bu şekilde Jupiter dünyaya iyilik, zenginlik ve güzelliğini daha kuvvetli bir şekilde yansıtacaktır.

Güneş, zodyağın 12 burcunun çevresini 1 senede dolaşır. Güneş kalbi temsil ettiği kadar kalbin de koruyucusudur. Aslan burcunun yöneticisi konumundadır.

Güneş, kova burcunda güçsüz, terazi burcunda zayıftır.müspet yönleri, yaratıcılık, şefkat, yumuşak yüreklilik, cömertlik, olgunluk ve organizatörlüktür. menfi yönleri ise kibirlilik, zorbalık,savurganlık ve lükse düşkünlüktür.