Home Genel Metafizik akıl ve medyum

Metafizik akıl ve medyum

by Zeynel Eroglu
0 comment

1-akıl ve içgüdü

Size burada içgüdünün bazen akılla kıyaslanabileceğini hatta bazı pozisyonlarda akılı geçebileceğini örnek vererek açıklamak istiyorum. örneğin yönetme yetisi sadece bireylere has bir özellik değildir. Düşünün Bir petekteki ana arı nasıl tüm arıları kusursuz yönetir.

Petek dedik ya nasıl bir şekildir dikkat ettiniz mi nasıl da arılar o peteği kusursuz yapıyorlar ve hiçbir alet kullanılmadan bir insan bu şekli bir alet kullanmadan yapılır. Gördünüz mü içgüdü ve us içinde ki farkı

2-akıl ve Görecelik

Dostlarım burada da us olayının görecelikle olan ilişkisini anlatacağım. Dostlarım, bir ışık kandilini düşünün bu ışık kandili ve ya aydınlatıcı sadece olduğu mekanda işe fayda orayı aydınlatır.

mekan büyüdükçe o aydınlatıcının ederi o kadar düşer. Yani fayda ile aksi orantılıdır. akıl da böyledir. sadece dikkat çekici bir yerde işe fayda mekan büyüdükçe akıl faydasızlaşır düşünün gökyüzünü hala yıldızlar meselesinde ne kadar şey bilebiliyoruz. Medyum hoca

3- Akıl ve duyu organları

Burada da akılın duyu organlarımızla bir enlem de devinim ettiğini belirtmek istiyorum. insan gördüğü dokunduğu yahut duyduğu yere kadar aklını kullanabilir. halbuki ki Metafizik le şahıslar Görülmeyeni görür duyulmayanı duyar.

Danışman Medyum ve hoca

Danışman medyum bilimsel verilere dayanarak gelecekle ilgili yorumda buunabilirler Düşünün! Bilimsel veriler,

canlıların ve doğanın gelecekte olması gereken olaylarını Allah cc. izin verdiği ölçüde karşılamaktadır.

misal verecek olursak; Meteoroloji ilmi hava durumunu bize daha önceden bildirmektedir. veya tıp ilmi

insan sağlığına zarar verebilecek şeyleri daha önceden kestirebilmektedir.

yahut size vereceğim bir meselle bunu daha da betimlemek isterim. örnek olarak uçuş kulesinde uçakların iniş

çıkışını denetim eden biri yapacağı hesaplamalarla uçakları pistten kaldırıp indirmektedir. Daha da açacak

olursak diyelim ki 2 uçak aynı anda havalimanına inmek istiyor ve kontrol memuru bunu hesaplıyor eğer izin

verse 2 uçak 5 dakika sonra şurda çarpışacak bunu biliyor fakat uçağın pilotları ve yolcuları bundan

habersizlerdir bunlara fazla örnekler vermek olası. Demekki elimizdeki bilgilerin ışığında geleceğimizi

hissiyatımıza güvenerek yönlendirebiliriz. Medyum hoca

Medyum öngörü

Medyum öngörü geçmişten bugüne hemen hemen her sahada duyguğumuz veya okuduğumuz bir örneğide kendi yaptıklarımızdır medyum olarak öngürü ise yoğun şekilde ayrıcalıklı bir alandadır tecrübe sahibi medyum hep öngörüsünde olumlu ve tesbiti öngörüsüyle birebir uyumlu olmalıdırki başarılı olabilsin medyum erkek sevgilim ile ileride

evlenirsem mesut olabilicekmiyim diye bir soru geldiğinde medyum havas ilmi ile ebced hesabını yaparak astro haritasınıda yaptıktan sonra kendi öngörü,sünüde ekleyerek ferde doğru bir bilgi verebilir buna daha sayısız aynı konular ile örnekler bulunmaktadır ilim ile yıldızları uyumlumu değilmi gibi bir manevi bilgi ekler ise dahada başarılı olur.

Spiritualist medyum

Spiritualist medyum türkçe anlamı olarak cinci yada falcı medyum manasına gelir. Spiritual ise manevi medyum anlamına geliyor ben yorumcu manevi danışman medyum olarak sizlere destekçi oluyorum.

Medyum analizi

Medyum Analizi manevi bir konuyu ele aldığında ilk öncelikle kendi kıstaslarına göre hususi bir bakım yaparak sorun gördüğü her sahası not alır sonra şahıs veya kişiler üstünde etkiler oluşturan ana parçaları böler ve aralarındaki ilişkileri hesaplayarak neticeye gitme ve başarıya hedefleme için işinde kullandığı nesneleri alarak gerekenleri yapar. Medyum Hoca.

İlgili Yazılar

Leave a Comment