Home Genel Muska Ne İşe Yarar

Muska Ne İşe Yarar

by Zeynel Eroglu
0 comment

muska ne ise yarar

Muska Ne İşe Yarar Kullanımı

Muska Ne İşe Yarar ;Öncelikle Muska ne için hazırlanıldıysa, amacına uygun olarak işleyecektir. Her hangi bir pürüz çıkmaması halinde Muska, yapılan işleme ve kurallarına uygun olarak kişinin sorununa çözüm getirecektir…

Her şeyden önce muska takmak, kişiyi mana aleminde bir inanç içine sürükler. Çünkü kişinin muska yada vefk takması ve kullanması için bedenen temiz olması gereklidir. Beden temizliği ise, ruh temizliğine açılan bir kapıdır. Abdestin en büyük amacı da budur zaten. Abdest kişiyi hem bedenen hem de ruhen temizler. Buda kişilerde manevi temizlik oluşmasını sağlar.

Muska Ne İşe Yarar Hakkında Detaylı Bilgiler

Muska Ne İşe Yarar – Takarken Yapılması Gerekenler

Muskayı yada Vefki takmadan önce kişilerin abdestli olması gereklidir. Bu Vefk yada Muskanın içine yüklenen enerji ve daha da önemlisi içlerinde bulunan ayet ve esmalara karşı bir saygıdır. Muska yada Vefkin kişilere sağladığı en büyük fayda budur. Bundan sonrası kişinin sorununa çözüm olmasıdır. Hazırlanan muska kişilerin sorunlarına çözüm buluyorsa yada soruna uygun çözüme ulaştırıyorsa zaten en büyük faydayı göstermiş demektir.

Hazırlanan Muska yada Vefk, kişinin isteği doğrultusunda uygulanmaya başlanmıştır ve, istek yada dilek her ne ise bu amaca uygun olarak hizmet edecektir. Bu durum zaten kişinin isteği için atılan bir adımdır; ve Muska’nın istek doğrultusunda hareket etmeye başladığının en somut ifadesi ve göstergesidir.

Amaç ne ise yapılan işlem; ister Vefk olsun, ister Muska olsun, bu istek doğrultusunda ve amaca uygun olarak işleyecektir; kuşkusuz yapılan uygulama sonunda kişilerin isteği doğrultusunda alınan bir pozitif sonuç bu açıdan muska ne işe yarar sorusuna en büyük cevap olacaktır…

Muska Ne İşe Yarar hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment