Home Genel Müşteri Vefki

Müşteri Vefki

by Zeynel Eroglu
0 comment

musteri vefki

Müşteri Vefki Kullanımı

Müşteri Vefki genelde ticaret ile uğraşan kimselerin yaptırmış oldukları Kişiye Özel Vefklerdendir.

Duvara asıldığı gibi, cüzdanda taşınabilir ve istenirse kişiler üzerlerine muska şeklinde de asabilir.

Ticaretle uğraşan çoğu kimsenin rızkı nazar nedeniyle yada düşmanlık için yapılan büyüler nedeni ile bağlanır yada kapatılır. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu kişinin üzerinde bulunan büyü ve negatifliğin temizlenmesi ve kendisine rızık be bereket yolunu açacak  Müşteri Vefki’nin hazırlanmasıdır.

Vefki yapmanın birden fazla yolu vardır. Biz sizlere bazı durumlarda uygulanan ve başarıya ulaşan Müşteri Vefklerinden birkaç tane sunuyoruz…

Rızk genişliği ve Müşteri celbi elde etmek için temiz bir kağıda işinin ehli tarafından yazılacak olan vefk, belirli gün ve gecelerde okunan dua ile çalışmaya başlar. Vefk temiz bir yere asılmalı yada hazırlayan kimsenin tarfi ettiği gibi kullanılmalıdır. Burada özellikle altını çizerek belirtmeye çalıştığımız en önemli nokta şudur. İster Müşteri Vefki, ister bağlama yada kısmet açma vefki yada muskası olsun; okumaların yapılacağı saate, zamana ve gününe özen gösterilmesi ve beden temizliğidir.

Müşteri Vefki Hakkında Detaylı Bilgiler

Bir diğeri ise; Bir demir levha yada gümüş, altın, kurşun gibi metaller üzerine “Rezzak” isminin vefkinin yapılmasıdır. Bilindiği gibi “ErRezzak” ismi Allahın Rızık ve Bereket veren ismidir ve bu ismin kullarına tecellisidir. Rezzak ismi şerifinin vefki hazırlanır ve hazırlık aşamasında hiç kullanılmamaış malzemeler tedarik edilir. Gül suyu, safran ve uygulamaya uyan tütsü ile buhuru yapılıp, vefki kullanacak olan kişiye kuralları ve kullanımı bilgilendirlerek teslim edilir.

Müşteri Vefkleri daha önce de belirttiğimiz gibi Kişiye Özel Vefklerdendir. Vefki hazırlatan kişini isteği doğrultusunda işlem yapılır; ancak her konuda olduğu gibi, analiz yapmak önemlidir. Öncelikle iyi bir bakım şarttır. İyi bir bakım neticesinde, işini iyi bilen bir uzman tarafından hazırlanan vefk’in etkili olmaması için hiçbir neden yoktur.

Müşteri Vefki hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment