Anasayfa Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

tarafından Zeynel Eroglu

OĞLAK BURCU

Oğlak ve Koç burçları saldırgan kişiliklerdir. İkisi de yönetim altına alınmamaz. Bu ilişki aşktan çok savaşla sonuçlanabilir.
oglak-burcu-cinsellik
OĞLAK ile KOÇ : İkisinin de istekleri güçlüdür. İkisi de saldırgandır. İkisi de yönetim altına alınamaz. Bu ilişkinin aşktan çok savaşla sonuçlanacağını düşünüyorsanız, haklısınız. Yatakta uyumlu olabilirler ama para, arkadaşlar ve kararları kimin vereceği konusunda sorunlar olacaktır. İlişki yürüyebilir ama evlilik çok daha az umut vaat ediyor.

OĞLAK ile BOĞA : Her ikisi de evde oturmayı sever, paraya değer verir ve güvenliğin önemli olduğunu düşünür. Boğa sabırlıdır, Oğlak da ikisinin ortak zevkini tatmin etmek için çalışmaya isteklidir. Cinsel açıdan bu ikili imkansız düşler kurabilir ve bunları gerçekleştirebilir. Oğlak’ın hırsı da Boğa’nın kararlılığıyla iyi uyuşacaktır. Her konuda olumlu titreşimler alıyorum.

OĞLAK ile İKİZLER : Cinsel yönden apayrı iki kişi. İkizler atılgan, havai ve heyecanlanmaya yatkındır. Oğlak ağır, sadık ve tedbirlidir. Başlangıçtaki herhangi bir çekim, bir süre sonra tamamen ters dönecektir. Hırslı, maddeci Oğlak, İkizlerin kaprisli ve kararsız kişiliğini uzun süre çekemez. Unutmayın aşk her şeye kadir değildir.

Oğlak Burcu Hakkında Detaylı Bilgiler

OĞLAK ile YENGEÇ : Yengeç cinsel açıdan biraz utangaçtır, ama Oğlak önderliği ele almaya isteklidir zaten. Daha fazla coşku ön sevişme için yararlı olacaktır. Yatak odasında kurdukları ilişki, sorunların geçmişte kaldığını göstermek için gereklidir. Bu ikiburç Zodyak’ta karşıttırlar. Oğlak, hassas Yengeç’e karşı fazla talepkar ve hükmedici olacaktır. Bu birliktelik zaman içinde kesinleşir.

OĞLAK ile ASLAN : Aslan, Oğlak’ın sevgide pinti olduğunu düşünür. Aynı zamanda Oğlak’ın sekste yaratıcı olamayışı da Aslaniçin olumsuz bir noktadır. Fiziksel açıdan birbirlerine pek uygun değildirler ve her ikisi de bağımsızdırlar. Ayrıca ikisi de, yatak odası dışında hükmetmek isteyen burçlardır. Bir ilişki kurmak için bu farklılıkların göz ardı edilmesi gerekir, tabii evlilik içinde.

OĞLAK ile BAŞAK : Oğlak’ın faydacılığı ile Başak’ın titizliği çok iyi uyum sağlar. İlişki başladıktan kısa bir süre sonra cinsel anlaşmazlıklar patlak verecektir. Ama belki diğer konularda çok iyi anlaşmaları, bu anlaşmazlığa aldırmamalarını sağlayabilir. Eğer böyle olmazsa, kim oldurabilir ki? Her ikisi de sadık, tutucu ve anlayışlıdırlar. Bir beraberliği uzun süre yürütebilme ihtimalleri yüksek.

OĞLAK ile TERAZİ : Terazi’nin güzelliği ve cinsel cazibesi Oğlak’ı ilk başta etkiler, ama iş işten geçtikten sonra Oğlak,Terazi’nin fazla ben merkezci olduğunu ve kendisinin fiziki ihtiyaçlarına karşılık vermediğini görür. Duygularını ifade edemeyenOğlak mutluluğu başkalarında arar. Yıpratıcı bir ilişki. Evlilik de Oğlak’ı çekecek ölçüde maddiyat olduğu sürece yürür.

OĞLAK ile AKREP : İkisi arasındaki cinsel ilişki çok doyurucudur. Akrep daha yaratıcı, Oğlak da daha yöntemli olacaktır ama cinsel uyumları son derece fazladır ve bu, onlara diğer konulardaki mutluluğun kapısını açacaktır. Her ikisi de istekleri yönünden güçlüdür. Ancak Akrep ilişkiye hükmetmek isteyebilir. Oğlak, Akrep’in sahipleniciliğini bir sevgi gösterisi olarak alacaktır. Tutkulu bir ilişki, başarılı bir evlilik.

OĞLAK ile YAY : Oğlak rahat ortamlarda sevişmek ister; Yay ise yeni açılmış bir mezar çukurunda bile sevişebilir. Oğlak evde oturmayı sever; Yay’ın ise ruhu serseridir. Oğlak tedbirlidir ve güvenliği konusunda endişe eder; Yay ise bir kumarbazdır. Müsrif ve sorumsuz Yay, tutumlu ve görev bilinci olan Oğlak’ı canından bezdirecektir. Mutlu bir ilişki olmadığı gibi, mutlu bir evlilik de olmaz aralarında.

OĞLAK ile OĞLAK : Romantik yaşantıları kolayca rutine dönüşebilir. Ancak başlangıçtaki beklentilerinden azına razı olurlarsa başarılı bir ilişki olabilir. İkisi de deneyimlerini ya da ufuklarını genişletecek şeylere yönelmeyeceklerdir. Öte yandan, ikisi de çok çalışkan, ağır başlı ve ciddi düşüncelidirler. İlişkileri veya evlilikleri eğlenceli olmayabilir ama gene de birbirlerini memnun edebilirler.

OĞLAK ile KOVA : Bir aşkın nasıl ne kadar çabuk arkadaşlığa dönüşebileceğinin canlı bir örneğidir bu ikili. Yakın ilişkide, OğlakKova’yı zor elinde tutar. Kova alışılmadık seks yöntemlerini, Oğlak ise geleneksel yolları tercih eder. Özgürlük düşkünü ve toplum dışı Kova, sabit ve çıkarcı Oğlak’a uzun süre aşık kalamaz. Hoşgörülü bir ilişki; evlilik içinse çok çalışmak gerekir.

OĞLAK ile BALIK : Balık Oğlak’ı tavlamaya çalışacaktır çünkü bu, onun tarzıdır; Oğlak buna aldırmayabilir ama yatakta yönetimi eline alacaktır. Balık, o’nu izlemeye kolayca istekli olabilir. Balık aynı zamanda Oğlak’ı mutlu ve güvenlikte hissettirecek sevgi ve içtenliği gösterecektir. Bu iki farklı kişi birbirlerinin duygusal ihtiyaçlarına cevap verirler. İlişki ve daha uzun süreli bir beraberlik için olumlu sinyaller alıyorum.

×