Home Önemli Açılar

Önemli Açılar

by Zeynel Eroglu

Açılar – Açı Yapanlar – Açı Yorumları – Güçlü Açılar – Güneş Açıları – İkincil Önemli Açılar
Kare Açılar – Önemli Açılar – Karşıt Açılar – Üçgen Açılar

ÖNEMLİ AÇILAR

Önemli Açılar Konusu ve Önemli Açılar Konusu Hakkında Tüm Bilgiler…
Dört gezegen arasında meydana gelen Büyük Kare, Büyük Karenin yarısı olan T-kare önemli açılardandır.

onemli_acilar
BÜYÜK KARE: Dört gezegen arasında meydana gelir. Gezegenlerarasında kare açı ve iki zıt Açılar vardır. öncü, sabit veya değişkenburçlar arasındadır. Büyük kare zorlukları ve aynı zamanda kişideki yetenekleri temsil eder. Gezegenler arası çekişmeler, enerjinin bir noktaya odaklanmasına izin vermez ve çok yüksek bir tansiyon yaratır. Yaşanan zor ve tecrübeler, alınan dersler neticede güçlü, iradeli, sağlam bir kişilik oluşturur.

ÖNCÜ burçlar arasındaki kare açı; son derece faal, kişisel hedefleri için eyleme geçebilen kişilik verir. Enerjinin farklı alanlarda kullanılmasını sağlar.

SABİT burçlar arasındaki kare açı; yavaş yavaş fakat çok yüksek bir iç potansiyel oluşturur. İstek, arzu ve ihtiyaçların bastırılması beklenmedik zamanlarda patlamalara sebep olur. İnat, kararlılık ve güçlü irade ise başarı getirir.

DEĞİŞKEN burçlar arasındaki kare açı; her türlü ilişkiden, dış etkenlerden çabuk etkilenmeyi verir. Değişik ortam şartlarına uyabilmede rahatlık sağlar. Kendini tanımlama ihtiyacı duyurur.

T-KARE: Büyük karenin yarısıdır. Üç gezegen arasında iki kare, bir zıt açı vardır. Başarılı olabilmek için motivasyon yeteneği verir. Ancak zorluklar enerji kaybı meydana getirebileceğinden dengesizlikler görülebilir. Tek yöne eğilmeğe müsaittir. Açıları meydana getiren gezegen özelliklerine göre başarı ve yetenek yanı sıra aşırılıklar, sinirsel sorunlar da yaratabilir.

SABİT burçlar arasındaki T- kare; irade gücü, kendi isteklerini elde etmede kararlılık verir. Enerji yavaş yavaş depolanır ve güçlü bir şekilde harcanır.

ÖNCÜ burçlar arasındaki T-kare; kişisel çalışmalar ile ilgili konularda kriz yaşatır. Ev, aile, evlilik, aşk gibi ilişkilerde de sorunlar verir.

DEĞİŞKEN burçlar arasındaki T-kare; değişik durumlara kolay uyum sağlamayı, çok yönlülüğü fakat çabuk etkilenmeyi gösterir. Değişebilme özelliği, huzursuzluk verir. İnsan ilişkilerinde denge sağlama ihtiyacı hissettirir.

Astroloji Önemli Açılar – Astroloji Önemli Açılar Nedir?

Astroloji Önemli Açılar – Astroloji Önemli Açılar Ne Demektir?

Astroloji Önemli Açılar – Astroloji Önemli Açılar Nasıl Olur?

Astroloji Önemli Açılar – Astroloji Önemli Açılar Kim Bilir?

Astroloji Önemli Açılar – Astroloji Önemli Açılar Kolay Mıdır?

Astroloji Önemli Açılar – Astroloji Önemli Açılar Zor Mudur?

Astroloji Önemli Açılar konusu ve Astroloji Önemli Açılar konusu hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…