Home Genel Önemli Çalışma Prensiplerim

Önemli Çalışma Prensiplerim

by Zeynel Eroglu
0 comment

Yaptığımız çalışmalarda müşteri gizliliği çok ciddi bir şeydir. Benimle paylaşılan bilgilerin tamamı sadece bende kalır ve yalnızca çalışmanın hazırlanabilmesi ve okumaların yapılabilmesi için kullanılır.her bireye sabit bir çalışma yapılmaz.

Sorununuzun içeriğine ve kaynağına bağlı olarak bir analiz yapılır ve sonuca yönelik olarak en müsait şekilde, bireye özel, ilmi yönden en tesirli çalışma hazırlanmaktadır.

Beni arayan ya da e-posta atan müşterilerin her istediği meslek yapılamaz. Derdinizin çözülüp çözülmeme ihtimali astrolojik ve ilmi olarak hesaplanıp şayet başarılı olma ihtimali olmadan baştan meslek reddedilir.çalışmaların tamamı planlı bir şekilde hazırlanır.

Vefk size iletildikten sonra sizi arayarak ne yapmanız ve ne yapmamanız konusunda bilgilendiririm.

Vefk tutmadığı ve derdiniz çözülmediği takdirde, mağdur olmamanız için, bir defaya mahsus ilkinden daha kuvvetli ve daha maliyetli bir çalışma olan celp çalışması hazırlanıp bedava şekilde gönderilerek çalışma tarafımdan devam ettirilir.

Tıbbi rahatsızlıklarınız için lütfen tıp kurumlarına başvurun. Tıbbi rahatsızlıklarda hizmet vermemekteyim.

çalıştığım insanlar ile işe başladıktan sonra diğer çok sayıda kişi gibi ortadan kaybolmam. çalışma sonuçlanıncaya kadar her türlü destek ve ya sorunuz, yardım talebiniz için arayabilir yada e-posta gönderebilirsiniz. Elimden geldiğinde her türlü manevi desteği de vermeye devam ederim.

Ben de herkes benzeri Allah’ın bir kuluyum. Yapılan çalışmaların başarı oranı � civarındadır ve 0 garanti verilmez. Bunu sağlayan de yalan söyler ve bu işten anlamayan, tek amacı duygularınızla oynayıp paranızı almak olan şarlatanlardır. Bu ilimde 0 garanti diye bir şey yoktur. Her şeyin sonu Allah’tır. ancak bugüne kadar yaptığımız binlerce çalışma sonunda çıkardığım istatistikler doğrultusunda � civarı başarı oranı bulunduğu söylenebilir.

İlgili Yazılar

Leave a Comment