Home Genel Öner Döşer

Öner Döşer

by Zeynel Eroglu
0 comment

Klasik Astroloji İlmimi tahsil ettiğim Sayın Beyefendi Öner Döşer (AMA) den aldım.

Öner Döşer; Astrolog, Astroloji Gazetesi Kurucusu, Astroloji Okulu Kurucusu.Oner-Doser

Astroloji Gazetesi ve Astroloji Okulu’nun kurucusu; ‘Alimlerin Astrolojisi’, ‘2007’de Burcunuz ve Siz’, ‘2008’de Türkiye’, ‘2008’de Burcunuz ve Siz’ ve son olarak ‘2009’da Burcunuz ve Siz’ kitaplarının yazarı olan Öner Döşer, 2003 yılında Ortaçağ Astrolojisi Teknikleri üzerine Academy of Predictive Astrology’deki eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifika aldı.

Ortaçağ Astrolojisi’nde dünyaca uzman kabul edilen Astrolog Robert Zoller’in diploma seviyesini tamamlayarak “Ustalık Belgesi” almaya ve isminin ardından A.M.A. (Adeptus Medievalis Astrologiae: Ortaçağ Astrolojisi’nde Uzman) unvanı kullanmaya hak kazandı.

En büyük tutkusu basketbol olan Döşer, Eczacıbaşı, Arçelik, Enka, Kapalıçarşı, Yeşilköy kulüplerinde 15 yıl boyunca lisanslı olarak basketbol oynadı.

ustad-oner-doserDört kuşaktan beri süre gelen aile geleneğini bozmayarak başladığı ticaret hayatını, 20 yıl sonra Kapalıçarşı’dan ayrılarak noktaladı. Bu tarihten itibaren sadece gönülden sevdiği astrolojiyle ilgileniyor, astroloji danışmanlığı ve eğitmenliği yapıyor.

Gençlik yıllarından itibaren büyük ilgi duyduğu, fakat iş hayatı yüzünden yeterince vakit ayıramadığı astrolojiyle, özellikle 1999 yılından itibaren daha yoğun ilgilenmeye fırsat buldu.

2001-2003 yılları arasında Astroloji Birliği Derneği’nde çeşitli seminerlere ve Hakan Kırkoğlu ile astroloji derslerine katılarak astroloji üzerine daha ciddiyetle eğilmeye başladı.

2003 yılında Yarın gazetesinde “Zaman Tüneli” başlığı altında günlük ve Ankara Dönüşüm dergisinde “Burcunuz” başlığı altında, 2006 yılında Zodyak dergisinde “Astrolojik Portre” ve “Zaman Tüneli” başlıkları altında aylık yazıları yayımlandı.

Astrolog Öner Döşer, 2004 yılından bu yana temel ve ileri seviyede astroloji dersleri veriyor, astroloji seminerleri düzenliyor ve astroloji danışmanlığı yapıyor.

astrolojiokulu.com ve astrolojigazetesi.com siteleri sahibidir.

İlgili Yazılar

Leave a Comment