Home Genel Papaz Büyüsü Hakkında Bilinmeyenler

Papaz Büyüsü Hakkında Bilinmeyenler

by Zeynel Eroglu
0 comment

Papaz büyüsüyle allakalı isimlendirilen en büyük yanlışların başında papaz büyülerini yalnızca papazların yaptığı yanılgısıdır.halbuki papaz büyüsü adını papazlardan ötürü almaz. Bu büyülerin yapılış amaçları çok değişik olabilmekte.
Bir bireye ziyan vermek içinde papaz büyüsü yaptırılabildiği benzeri bir insanı bağlamak için onun sevgisini kazanmak içinde yaptırılır.
Papaz büyüsü; yapılan şahıs veya insanları, kendine kayıtsız şartsız bağlamak, hür iradesinden yoksun bırakmak,istenilen hale boyun eğmesini sağlamak amacıyla yaptırılır. Yapılması da bozulması da zordur bir kara büyü çeşididir. çok zaman duyup görüyorum ki bu konu ile ilgili da yeterliliğe sahip olmayan medyum ve hocalardan edindiğiniz duyumlarla kiliselere kadar gidip oradaki din görevlilerinden yardım istiyorsunuz.
isminin Papaz büyüsü oluşu çoğu medyumun bu yanlışa düşmesine sebep olmaktadır. Bu tıpkı zamanda onların yalan yanlış bilgilerle sizi nasıl oyaladıklarını da göstermektedir.
Yapılışı meselesinde ve Papaz büyüsünü bozmak için tek bir doğru yazı yok internette. Papaz büyüsü hakkında okuduklarınıza inanıp, baştan sona saçmalık olan bu uygulamaları muhakkak yerine getirmeyiniz. bütün büyülerde bulunduğu gibi özellikle kara büyülerin yapılması da, bozulması da çok zor. Bu tür bilgilerin el altında olmaması işte bu yüzden gerekmektedir. şimdi görüyoruz önüne gelen medyum ve ya hoca olduğunu iddia ediyor. eğer bunları gerçekten bilip uygulayabilselerdi hal nasıl kontrolsüz bir durum alırdı siz düşünün.
Bu nedenle bildiklerimi burada açıkça yazamam. Ben merhum hocamdan böyle öğrendim. risk arz eden bu tür bilgiler ortada dolaşmamalı. bilhassa kendini bilmez bu kadar medyum olduğunu iddia eden kişilikler varken.

İlgili Yazılar

Leave a Comment