Home Genel Papaz Büyüsü ve Papaz

Papaz Büyüsü ve Papaz

by Zeynel Eroglu
0 comment

Papaz Büyüsü ve Papaz Arasındaki Bağlantı

Papaz Büyüsü ve Papaz Tarafımıza yöneltilen ve en çok merak uyandıran sorulardan biri de; Papaz Büyüsünü, Papazların yapıp yapmadığı ile ilgili olandır…

Papaz Büyüsü’nün sadece bir tane değil, bir çok çeşidinin yapılış ve uygulanış amacına göre farklılıklar gösterdiğinin daha önceki bir çok konumuzda özellikle belirttik. Bu doğrultu da Papaz Büyüsü adını almış olması bu tür büyülerin mutlaka bir Papaz tarafından uygulandığı anlamına gelmez. Ancak elbette papazların yaptığı büyüler de yok değildir. Papaz Büyüsü ve papaz ismi çoğunlukla islami inanç dışında bazı malzemeler kullanılarak işlem yapıldığı için takılmış bir isimdir. Yoksa her domuz yağı, adet kanı yada buna benzer büyülerin papazlar yolu ile yapıldığı tezini savunamayız.

Papaz Büyüsü ve Papaz Hakkında Detaylı Bilgiler

Papazlar kendi inanç sistemleri üzere eğitilen ve kendi inançlarını başkalarına ulaştıran, yardımcı olan kısacası bizim dinimizde İmam’ın vazife ve görevlerini kendi dinince gerçekleştiren din adamlarıdır. Her Papazın büyü yaptığını ve her büyünün de Papaz Büyüsü olduğunu söylemek, büyük yanlış ve yanılgıya düşmekten öte, çok büyük bir günahtır. Çünkü haksız yere bir insanın yaptığı hatayı ve yanlışı birden fazla insana yüklemiş oluruz ki, bu da düpedüz iftira demektir.

Ayrıca Papaz Büyüsünün bu denli çok konuşulmasının ve kafa karıştırmasının bir diğer önemli nedeni ise, yapılan bazı büyülerde -ki bu büyüler Papaz Büyüleri olarak adlandırılır- canlı ve canlıya ait parçaların kullanılmasının yanı sıra, bazı süryanice yada ibranice dualar ve ayetlerle bu ayetlerin tersten yazılması yada okunması ile gerçekleştirilmesidir.

Bu konuda daha fazla bilgi alma ihtiyacı içindeyseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İnsan olarak, Allahın yarattığı en şerefli varlıklar olarak daha mutlu ve güzel günlere kavuşmak hepimizin hakkıdır.

Papaz Büyüsü ve Papaz hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment