Home Genel Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

by Zeynel Eroglu
2 comments

Papaz Büyüsü canlı ve canlıdan çıkan malzemelerle yapılan ve oldukça zahmet gerektiren bir büyü çeşididir.

Papaz büyüsü konusu ve Papaz büyüsü hakkında tüm bilgiler…

Papaz Büyüsü kavramı, son yıllarda en fazla merak edilen, hakkında en çok bilgiye ihtiyaç duyulan konuların başında geliyor. Papaz Büyüsü nün tanımına geçmeden önce şu konuyu önemle belirtmek isteriz ki, her yapılan işlem Papaz Büyüsü değildir… Eğer bir uygulamada kişilere ait bir parça kullanılıyorsa bu işlem kuşkusuz ve istisnasız Papaz Büyüsü sınıfına girer.

Papaz Büyüsü bazı durumlarda insanları birbirinden ayırmak için yapılsa da, bazı durumlarda ise kişileri birleştirmek için yapılır. Papaz Büyüsü kara-kırmızı büyü grubuna girer. Yapılması en zor olan büyülerden biri olduğu gibi, bozulması da yapılması kadar zahmetli ve zordur. Bu nedenle bazı kişiler Papaz Büyüsü nün bozulmayacağı inancını taşır. Bu inanç belki bir yerde doğrudur, ancak bozulmayacak büyü olmadığı gerçeğinin altını bir kez daha çizelim…

Papaz Büyüsü , canlı ve canlıdan çıkan malzemelerle yapılan ve oldukça zahmet gerektiren bir büyü çeşididir. Özellikle ayrılan, boşanma aşamasına gelen çiftlerin tercih ettiği yöntemlerin başında gelir. Ancak şu gerçeği belirtmek isteriz ki, Papaz Büyüsü gerçekten zor bir işlemdir. Çünkü yapılışı kişilere ait bazı parçalar gerektirir. Kişilere ait et, tırnak, giysi parçası, saç teli vb. gibi DNA malzemelerinin olması yapılan işlemin yüzde doksanlarda tutmasını sağlar. Elbette bu işlemi yapan gerçekten işini bilen biriyse…

Bilindiğinin aksine Papaz Büyüsü başlı başına bir büyü değildir. Papaz Büyüsü nün çeşitleri ve türleri vardır. Bu bağlamda Papaz Büyüsü değil, Papaz Büyüleri demiş olursak çok daha uygun ve doğru bir ifade olacaktır. Yapılış amacına ve kullanılan malzemeye göre çeşitlilik gösteren Papaz Büyülerini diğer büyülerden ayıran en temel ve ana özellik, insanlara ait olan bir parça ile yapılıyor olmasıdır…

Büyü, yapıldığı amaca hizmet eder. Bilindiği gibi büyüler sınıf sınıftır ve çok çeşitlidir. Bazı büyülerin yapımında kişinin adı, anne adı ve doğum tarihi yeterli olurken bazılarında ise daha fazla malzeme yada materyale ihtiyaç duyulabilir. Bu ihtiyaç, büyünün amacı ve ne için yapılıdığı ile doğru orantılıdır. Papaz Büyüsü nün rolü işte burada başlar. Papaz Büyüsü nde temel ilke kişilere ait bir parça ile işlem yapılamasıdır. Çoğu zamanda bu parçalar DNA materyalleri olarak kullanılır.

DNA parçası istenen büyüler: Kara Büyü ve Kırmızı Büyü sınıfına girerler. Amaçlarının çoğu zarar vermek olabilir. Bu büyülere Temas Büyüsü de denilir.

Temas Büyüsünde ana kural şudur; “Parça bütüne aittir.” Yani parçanın bütünü ile ilişkili olduğu inancından hareketle bu büyü türünde saç, tırnak, kirpik, kan, ceset parçaları gibi fizyolojik materyallerin yanında büyü yapılacak kişinin giydiği herhangi bir elbise parçası da kullanılabilmektedir. Temas büyüsünün genel olarak iyi işler için yapıldığı iddia edilmekte ise de yapılan işlem her türlü kötü kullanıma da açıktır.

Parça Bütüne Aittir ilkesi ile hazırlanan büyüler maalesef, diğer uygulamalara oranla daha etkilidir. Nedeni ise büyü yapan yada yaptıran kişi yada kişiler, büyü yapılacak olan kimsenin vücudundan bir parça kullanarak bu işlemi hayata geçirirler. Dolayısı ile yapılan büyü ok kadar hızlı hareket eder ve hedefine varır. Bu nedenle halk arasında “Papaz Büyüsü ” olarak da adlandırılmaktadır. Çözümü biraz zahmetli olsa da, imkansız diye bir şey yoktur.

Sözüm ona falcı yada medyumlar için içinden çıkamadıklarında, sıkıntıyı gideremediklerinde bunun Papaz Büyüsü olduğunu ve çözülemeyeceğini söylerler. Yani Papaz Büyüsü nün kolay kolay çözülemeyeceği ve başkaları tarafından fark edilemeyecek bir Büyü olduğu söylenir. Kısmen doğrudur. Papaz Büyüsü bir çok bakımda çıkmamaktadır. Ve bozulmasıda kolay değildir.

Papaz Büyüsü hakkında daha detaylı bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız, dahası kendinize yapıldığından şüpheleniyorsanız, bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Papaz Büyüsü nü Papaz Mı Yapar ?
Tarafımıza yöneltilen ve en çok merak uyandıran sorulardan biri de; Papaz Büyüsü nü, Papazların yapıp yapmadığı ile ilgili olandır…

Papaz Büyüsü ‘nün sadece bir tane değil, bir çok çeşidinin yapılış ve uygulanış amacına göre farklılıklar gösterdiğini özellikle belirttik. Bu doğrultu da Papaz Büyüsü adını almış olması bu tür büyülerin mutlaka bir Papaz tarafından uygulandığı anlamına gelmez. Ancak elbette papazların yaptığı büyüler de yok değildir. Papaz Büyüsü ismi çoğunlukla islami inanç dışında bazı malzemeler kullanılarak işlem yapıldığı için takılmış bir isimdir. Yoksa her domuz yağı, adet kanı yada buna benzer büyülerin papazlar yolu ile yapıldığı tezini savunamayız.

Papazlar kendi inanç sistemleri üzere eğitilen ve kendi inançlarını başkalarına ulaştıran, yardımcı olan kısacası bizim dinimizde İmam’ın vazife ve görevlerini kendi dinince gerçekleştiren din adamlarıdır. Her Papazın büyü yaptığını ve her büyünün de Papaz Büyüsü olduğunu söylemek, büyük yanlış ve yanılgıya düşmekten öte, çok büyük bir günahtır. Çünkü haksız yere bir insanın yaptığı hatayı ve yanlışı birden fazla insana yüklemiş oluruz ki, bu da düpedüz iftira demektir.

Ayrıca Papaz Büyüsü nün bu denli çok konuşulmasının ve kafa karıştırmasının bir diğer önemli nedeni ise, yapılan bazı büyülerde -ki bu büyüler Papaz Büyüleri olarak adlandırılır- canlı ve canlıya ait parçaların kullanılmasının yanı sıra, bazı süryanice yada ibranice dualar ve ayetlerle bu ayetlerin tersten yazılması yada okunması ile gerçekleştirilmesidir.

İnsan olarak, Allahın yarattığı en şerefli varlıklar olarak daha mutlu ve güzel günlere kavuşmak hepimizin hakkıdır.

Papaz Büyüsü konusu ve Papaz Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

2 comments

saliha 14/12/2021 - 01:12

14 yaşında bi kızım var hergece ağlayarak uyanıyodu kabuslar gördüğünü söylüyodu. Doktorlara psikologlara terapislere gittik derman bulamadık artık korkmaya başlamıştık kızım için kötü şeyler düşünmesinler diye kimseye anlatamıyodum internetten araştırdım ve ZEYNEL EROĞLU övgülerini gördüm tamamen rahmani yöntemlerle çözüm bulduğu yazıyodu hemen aradım çok şükür kızım şuan çok iyi ALLAH ZEYNEL EROĞLU HOCADAN RAZI OLSUN.

Reply
ayşe 01/04/2020 - 18:12

Kısa bi süre önce işten kovuldum bunalıma girmiştim evden çıkmıyodum telefonlara bakmıyodum sürekli aglıyodum bigün yengem geldi bana ZEYNEL EROĞLU ndan bahsetti aradık görüştük bende çok nazar olduğunu söyledi kısmet açmak ve üzerimdeki nazarı kaldırmak için muska gönderdi 5 gün sonra patronum aradı ve yeniden işe çağrıldım. Herkeze tavsiye ederim

Reply

Leave a Comment