Home Genel Pendikde Evlilik Danışmanlığı

Pendikde Evlilik Danışmanlığı

by Zeynel Eroglu
0 comment

Pendikde Evlilik Danışmanlığı

Evlilik hazırlıkları öncesi astrolojiye danışmaya ne dersiniz?
Hayatınızın belki de en önemli günü olan düğününüze heyecan ve heves ile hazırlanıyor, tüm detayları büyük bir dikkatle gözden geçiriyorsunuz.
Ama bu detayların arasında düğününüz için seçtiğiniz günün evlenmek için uygun bir gün olup olmadığını kontrol etmek var mı ?

Acaba evlenmek için seçtiğiniz gün doğru gün mü ? Yoksa güzel bir gelecek planlarken farkında olmadan bu töreni yanlış bir zamanda yaparak ileride mutluluğunuzu gölgeleyecek bir seçim yapmış olabilir misiniz?

İşte tüm bu sorularınızın cevabı için astrolojiye danışmalısınız.

Astroloji bügüne kadar size gazetelerdeki günlük fal ve köselerini ifade etmiş bu nedenle de sizin tarafınızdan önemsenmemiş olabilir.
Ancak bu kısımda size astrolojinin iki farklı uzmanlık alanından bahsetmek istiyorum.

Evlilik öncesi hazırlıklarını yapanlar için Electional Astroloji /Seçim Astrolojisi.
Evlenmeye karar vermeyi düşünenler için ise Composite Haritalar ve Synastry.

Astroloji, bir zamanı ve bir yeri olan her olay için geçerlidir. Olayın hem gelişimi hem de sonucu hakkında fikir verebilir. Dolayısıyla astroloji zamanın kalitesini anlatır.

Electional Astroloji, hayatımızı etkileyecek olayları başlatmak için uygun zamanlar tespit etmekte kullanılan bir astroloji dalıdır.
Temelinde yatan düşünce “Eğer belli bir ana bakarak olayın nitelikleri ve sonuçları hakkında tahminde bulunabiliyorsak o zaman yapacağımız ise en uygun zamanı seçebiliriz.” düşüncesidir.

Electional astrolojiye danışılarak planlanabilecek olaylara evlilik, iş kurma, taşınma, önemli bir seyahate çıkmak.. vb örnekler verebiliriz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment