Home Sağlık Analizi

Sağlık Analizi

by Zeynel Eroglu

Sağlık Analizi ya da Medikal Astroloji Analizi fiziksel ve ruhsal olan işleyişle ilgilidir. Özellikle insan vücudunun işleyişini ele alır.

SAĞLIK ANALİZİ (MEDİKAL ASTROLOJİ ANALİZİ) NEDİR?

Sağlık Analizi (Medikal Astroloji), insan vücudunun işleyişiyle ilgilenen astroloji dalıdır.

Sağlık Analizi (Medikal Astroloji Analizi) ile, bir kişinin doğum haritasını analiz ederek, o kişinin vücudunun güçlü ve zayıf yönleri bulabiliyoruz. Ayrıca, çeşitli hastalıklara yatkınlık durumunu ve beslenme hatalarını saptıyoruz. Hastalık durumunda, hastalığın şiddetini ve süresini önceden belirlemek için astrolojik yöntemler kullanıyoruz.

Bu aşamada Decumbiture Haritası adı verilen bir harita kullanarak, hastalığın gidişatını anlamaya çalışıyoruz.

Doğum zamanı yerine, hastalığın başladığı veya hekimin hastanın tahlillerini analiz ettiği zamanı esas alan bir harita hazırlıyoruz. Buna göre tedavi şeklinin zamanlarını belirliyoruz.

Sağlık Analizi (Medikal Astroloji Analizi) ile ameliyat zamanlarının seçimlerinde de faydalanabilirsiniz; hatta, bir yüz germe operasyonundan tutun, okuldaki bir aşı kampanyasına kadar herhangi bir şey için en uygun tarih ve zamanı belirleyebilirsiniz.

Sağlık Analizi (Medikal Astroloji Analizi) ile kesinlikle hastalık teşhisinde bulunmuyoruz. Hastalığı teşhis edebilecek tek kişi bir tıp doktorudur.

Hatta bir tıp doktoru medikal astrolojiyi iyi bilse de, doğum haritasına göre teşhis koymamalıdır.

Sağlık Analizi (Medikal Astroloji Analizi) ile kişinin çeşitli hastalık türlerine yatkınlığı belirlenebilir, sağlık problemlerinin ortaya çıkabildiği
stres dönemlerini veya canlılığın azaldığı dönemleri çoğu zaman görebiliriz. Fakat hiç kimse bir hastalığı sadece doğum haritasına bakarak teşhis edemez. Böyle bir girişimde bulunulması da doğru değildir. Tıp doktoru bir hastalığı teşhis ettiğinde,
astrolog da, doğum haritasından hastalığın şiddetini ve süresini anlayabilir. Hastalığın tam olarak ne zaman başladığını veya teşhis edildiğini bilmek, her zaman yarar sağlar.

Sağlık Analizi (Medikal Astroloji Analizi) ile o tarihte danışanımızın hangi gezegenin etkileri altında olduğunu anlayabiliyoruz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, eğer teşhisin zamanı kaydedilmişse, Sağlık Analizi (Medikal Astroloji Analizi) sayesinde o zamanı esas alan bir Decumbiture Haritası hazırlayarak, hastalığın gidişatı hakkında daha fazla bilgi elde ediyoruz

Dahası bizim dostluğumuzu ve sırdaşlığımızı kazanacak; bundan böyle zor durumda kaldığınızda size yetişecek bir yardım elinin varlığını tüm kalbinizle hissedeceksiniz….