Home ASTROLOJİ Sarıyerde Yıldızname Burçları

Sarıyerde Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Sarıyerde Yıldızname Burçları

Birçok insan Yıldızname falı baktırmak, burcunun etkilerini ve özelliklerini öğrenmek, hayatını etkileyecek olaylardan haberdar olmak için Yıldızname burçları ile ilgili yönteme başvurur. Kişinin burcu, yükselen burcu o insanın hayatında doğumundan ölümüne kadar çeşitli etkilere sebep olur. Bu etkileri öğrenmek için diğer fal yöntemlerinden ayrılan Yıldızname burçları bakımı yaptırılabilir.

İnsanoğlu, var olduğu günden bu yana her zaman bilinmeyeni merak etmiş ve bu konuda var olan çeşitli yöntemleri deneme, uygulama yoluna gitmiştir. Bakılan fallar, uygulamalar, çeşitli muska ve tılsımlar hep bu amaç içindir.

Ancak Yıldızname, fal yöntemlerinden ve diğer uygulamalardan oldukça farklı ve derin ilim bilgisi gerektiren bir yöntemdir.

Burçlar, insan hayatını etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Çoğu insan hayatını bu burçların özelliklerine göre düzenleyerek yaşar. Burçların iyi ya da kötü etkilerinden haberdar olmak, kötü etkilerden korunmak ve önlem almak için uygulanan yöntemler her zaman insanların ilgisini çekmiştir.

Yıldızname, hemen her insanın merak ettiği ancak diğer fallara benzetildiği ya da eş değerde tutulduğu için kaçındığı bir yöntemdir. Ancak Yıldızname, asla bir fal olmamakla beraber insan hayatının birçok önemli noktasını gösteren, s

evinçli ve üzüntülü olaylarını gözler önüne seren, özel ilişkilerinde, arkadaşlık ilişkilerinde kişiye yol gösteren bir bakım uygulamasıdır.

Osmanlılar döneminde en gelişmiş zamanını yaşayan , günümüze kadar ulaşmıştır. Sarıyerde Yıldızname Burçları konusunda bilgi almak isteyen insanların dikkat etmesi gereken bazı konular vardır.

Bu konular arasında Yıldıznamenin öyle herkes tarafından bakılamayacağı ve bakım sırasında verilecek bilgilerin doğru ve tam olması gereklidir. bakımı için ilk önce kişinin doğum haritasının çıkarılması gerekir.

Bunun için bakımı yapılacak kişinin adı ile annesinin adı gereklidir.

Kişinin burcunun belirlenmesi için ise ebced hesabı yapılır. Ebced hesabı için kişinin kendi adı ve anne adı ile doğum tarihi ve doğum saati bilgisinin doğru olması gereklidir.

Yıldızname burçları hakkında daha detaylı bilgi almak, bakımı yaptırmak istiyorsanız 444 32 54 / 0533 594 25 77 /0212 590 25 77 numaralı telefonlardan metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment