Home Genel Şilede Evlilik Danışmanlığı

Şilede Evlilik Danışmanlığı

by Zeynel Eroglu
0 comment

Şilede Evlilik Danışmanlığı

Evlilik kararı, alınmazı en güç kararlardan biridir. Ancak alındığı zaman yapılan hazırlıklar ise oldukça uğraştırıcıdır. Evlilik kararı alan hemen her çift, düğün gününün en güzel ve en özel olmasını ister. Bunun için bin bir heves ve heyecanla tüm hazırlıklar en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Tüm detaylar en son güne kadar gözden geçirilir. Ancak hiçbir çift bu kadar detayın içinde acaba doğru günde mi evleniyorum sorusunu kendisine sormaz. Aslında bu kadar detayın bu kadar uğraşının arkasından kişilerin kendisine sorması gereken en önemli soru budur. Bu tür sorularınızın cevabını ise astrolojiye danışarak alabilirsiniz. Şilede evlilik danışmanlığı hizmetlerinden yararlanarak bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Her insanın hayatında önemli saydığı özel olaylar vardır. Düğün, iş değiştirme, yeni bir yere taşınma ya da yeni bir ortakla işe başlama gibi birçok olay insan hayatının değişmez parçalarından biridir. Bu yüzden özellikle evlilik konusunda düğün gününüze karar vermeden önce düğün günüm için bu gün uygun mu diye sormanız gerekir. Çünkü ileride yanlış karar verdiğinizi düşünerek mutsuz olmak istemiyorsanız kendinize bu soruyu sormanızda yarar var.

Astroloji her zaman burçlar, yıldızlar, fallar demek değildir. Astrolojinin iki uzmanlık alanı vardır ki seçim astrolojisi yani electional astroloji ile composite haritalar ve synastry uzmanlık alanları hayatınızı değiştirecek bir alandır. Astrolojinin bu alanı ile tanıştığınızda tüm hayatınızın da değiştiğini görebilirsiniz. Sizin için önemli günlerin hangisinde gerçekleşmesi gerektiği konusunda seçim astrolojisi size yol gösterecektir.

Yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçmek, özel günleriniz için hangi günün daha uygun olacağını öğreneceğiniz seçim astrolojisi hakkında bilgi almaktır.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment