Home ASTROLOJİ Şilede Yıldızname Burçları

Şilede Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Şilede Yıldızname Burçları

Her insanın hayatı farklı farklıdır. Bu farklılık içinde insanlar hayatlarının dönüm noktalarını, önemli olaylarını, yaşayacaklarını merak ederler. Bu yüzden çeşitli yöntemler denerler. Bu yöntemlerden biri de Yıldıznamedir.  astrolojiyi içine alan, yıldız ve burçların uyumu ile alakalı bir yöntemdir. Ancak asla bir fal değildir. İçinde çok derin bilgileri ve ilmi saklayan Yıldızname, kişinin doğumundan ölümüne kadar olan ve yaşadığı, yaşayacağı olayları öğrenebilme, bu bilgiler ışığında hayatında çeşitli önlemleri alması için bir vasıtadır.

İstanbul Şilede Yıldızname Burçları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen, bakımı yaptırmak isteyen insanlar bulunur. Bu insanların en çok dikkat etmesi gereken konu, bakımı için gittikleri kişinin konusunda uzman, tecrübe ve bilgi sahibi olması gerektiğidir. Havas ilmini bilmeyen, Havas ilmi içinde bulunan diğer konulara vakıf olmayan kişiler doğru ve tam olarak  okuyamazlar.

burçları bakımı için bazı bilgilerin tam ve doğru şekilde verilmiş olması, Yıldızname doğum haritasının çıkarılması için önemlidir. Bilgilerin eksik verilmesi ya da yanlış verilmesi, hem sonuçları etkileyecek hem de kişinin yanlış yönlendirilmesine neden olacaktır.

  • Yıldızname doğum haritası çıkarılması için ilk önce kişinin adı ve anne adı gerekir.
  • İstenecek bir başka bilgi ise kişinin doğum tarihi ve doğum saatidir.
  • Kişinin burcu hakkında tereddütü varsa ebced hesabı kullanılarak yıldızın hangi burca denk geldiği bulunur.
  • Ebced hesabı ile kişinin burcu tespit edildikten sonra Yıldızname doğum haritası çıkarılarak Yıldızname burç bakımı yapılır.

Yıldızname, çok eski zamanlardan günümüze kadar gelen çok önemli ve derin bilgilere sahip bir ilimdir. Osmanlılar döneminde oldukça gelişmiş olan , günümüze kadar gelmiştir. Ancak günümüzde fal olarak nitelendirildiği için insanların çoğu bakımının yanlış olduğunu düşünmektedirler.

Yıldızname bakımı, burçları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bakım yaptırmak istiyorsanız yıllarını bu işe vermiş bilgi birikimi ve tecrübesi olan metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu hocamız ile 444 32 54 / 0533 594 25 77 / 0212 590 25 77  nolu telefonlardan irtibata geçerek soru ve sorunlarınıza cevap ve çözüm bulabilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment