Home Genel Şişlide Evlilik Danışmanlığı

Şişlide Evlilik Danışmanlığı

by Zeynel Eroglu
0 comment

Şişlide Evlilik Danışmanlığı

Evlilik hazırlığı içinde olan hemen herkesin en büyük kabusu düğün günlerinin kötü olmasıdır. Tüm hazırlıklar yapılmalı, davetliler, düğün mekanı, ziyafetin nasıl olacağı gibi konular en son detayına kadar düşünülmelidir. Büyük heves ve heyecanla çiftler bu güzel ve mutlu günün en muhteşem olması için ellerinden geleni yaparlar. Ancak hiçbir zaman kendilerini şunu sormazlar: Bugün evlenmek için benim en uygun günüm mü? Hangi günde evlenirsem benim için ve daha ilerisi için iyi olur? Evlenmek için seçtiğim bugün ilerisi için bana mutluluk getirir mi? Bu soruların hepsinin karşılığını astroloji evlilik danışmanlığında bulabilirsiniz. Hayatınızda önemli kararlar verirken, bu önemli kararları hayata geçirirken seçeceğiniz gün aslında oldukça önemlidir. Bunun için Şişlide evlilik danışmanlığı alarak bu önemli günlerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Astroloji, size sadece burçları, yıldızları, burç yorumlarını sunmaz. Astrolojinin iki uzmanlık alanı olan seçim astrolojisi ve composite haritalar ve synastry ile birçok önemli konuda doğru günü seçerek hayatınıza yön verebilirsiniz. Evlilik öncesi hazırlık yapan birçok kişi düğün gününü seçmeden önce seçim astrolojisine başvurarak bu önemli günün en uygun günde olmasını sağlayabilir. Seçim astrolojisi yani electional astroloji ile sadece evlilik konusunda değil hayatınızı etkileyecek olayları başlatmadan önce taşınma, iş değiştirme, yeni iş kurma, yeni ortaklık kurma, seyahate çıkma gibi birçok konuda da seçim astrolojisinden yararlanabilirsiniz. Tatil için hangi günlerin sizin için uygun olduğunu ya da insanların hayatındaki en önemli karar olan evliliğin gerçekleşmesi için yapılan düğün gününün sizin için en uygun zaman hangisi keşfetme imkanını bulabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişim kurarak electional astroloji yani seçim astrolojisi yada composite haritalar ve synastry konularında daha detaylı bilgi alarak en uygun günlerin sizin için hangisi olduğunu öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment