Home Genel Sizlerden Gelenler

Sizlerden Gelenler

by Zeynel Eroglu
0 comment
Web Sitemiz üzerinden yorum isteyen bazı ziyaretçilerimizin görüşleri…

Bu sayfamızda daha önce bizden Resimli Bakım İstek Formu yada Yıldızname İstek Formu dolduran ziyaretçilerimizin görüşlerine yer veriyoruz. Taktir edersinizki her yorum alan kişi refere olmak istemiyor ve her yorum yazan kişinin yorumlarını da biz yayınlamıyoruz. Bu yayınlanan yazılar izin alınan ve yayınlanmasına müsaade edilenlerdir.

Söyledıklerinz tamamen dogru hatta ellerımın terlemesnden dolayı ameliyat bile oldum, ve benm oks de turkiye derecesi yapacagma kesin gozuyle bakılırken ben malatya fen lisesne ble 30.sırada grdim zeynel bey napacaksak çabuk yapalım gerçekten nefes almak bile istemiyorum..ama luTfen gayet tesirli bise olsun..

S.Sahin Bayan 22 İzmir

Hocam tekrar selamlar,bana yaptığınız bakım sonucu tespit ettiğiniz olumsuzlukların hepsini hayatımda uzun süredir ne yazıkki yaşıyorum. Bu konuda sizin yardımınızı istiyorum.Hayatımda olan bu sıkıntıların ortadan kalkması için Vefk hazırlatmamı tavsiye etmişsiniz, eğer derin bilgi ve tecrübenizi benle paylaşır ve bu Vefk’i siz hazırlarsanız son derece memnun olurum. Sizi hem medyada hemde intenette, özelliklede böyle bir yardım almaya karar verdikten sonra, takip ettim ve ben size inandım güvendim. Allah sizden razı olsun. İlminizi arttırsın.
B.Kaya Erkek 32 Zonguldak

Açıklamalarınız için Teşekkürler, aynen işte günlük hayatımda bu söylediklerinizi birebir yaşıyorum. Tavsiyeniz üzerine kurşun döktürmek için bulunduğum yerde bir teyze bu konuda yardımcı olacak, hayatımı düzene sokacak dediğiniz vefk için ise sizden yardım istiyorum…
B.Somuncu Bayan 27 Tokat

Tarafıma göndermiş olduğunuz yıldıznamemi satır satır harf harf okudum yazılanlar kesinlikle kalem kalem doğru ben kendimi anlatmak istesem bu kadar net anlatamazdım elinize ve yüreğinize sağlık teşekkür ederim.Arada oluşan iletişimsiz benim için sonuç aldığım sürece hiç önemli değil aynı düşüncedeyim herşeyde bir hayır mutlak vardır hatta en son “sanırım bu iş hiç hayırlı değil ki Rab bunu mümkün kılmıyor” diye aklımdan geçirmedim değil ve yardımcınızlada düşüncemi paylaşmıştım.
D. Seçilmiş Bayan 22 Ankara

Hocam öncelikle ellerinizden öperim. Yemin ederim ki bana yazdiniz hersey dogru hersey bende var aynen yazdiniz gibi. Cok iyi niyetli bi Hocasiniz, allah gönlünüze göre versin insallah. Size cok güveniyorum her konuda. Eminim ki kocamin bana dönecegi ve benden baskasina deger vermeyecegi hep sizin sayenizde olacak. Ben o gününün hep hayaliyleyasiyorum ve 4 gözle bekliyorum. Insallah allahin izniyle önce allaha sonra sizden yardim bekliyorum. Hocam ben ne diyecegimi bilmiyorum. Allah Razı Olsun sizden.
Ü. Karaman Bayan 42 Kayseri

Merhaba Zeynel bey, nasılsınız Ben F….. yazdıklarınızı okudum çok teşekkürler emeğinize sağlık yıllardır bunları yaşıyorum bunlardan kurtulmak için bana önerdiğiniz her şeyi bir an önce yapmak ve yaptırmak isitiyorum. Allahıma şükürler olsunki sizi çıkardı karşıma…
F. Sakarya Bayan 23 Samsun

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.Gösterdiğim sabırsızlığı psikolojimin bozukluğuna verin.Dediğiniz gibi bu iştede bir hayır vardır. Hocam yazdıklarınızı satır satır okudum ve hayretler içinde kaldım. Annem yada kocam bile beni bu kadar iyi tarif edemezdi. Okuduklarım birebir doğru şeyler.üzerimdeki olumsuz enerjiyi bende hissediyorum.Ani sinirlenmelerime karşı depresan hapı kullanıyorum.Kızıma bile tahammül edemiyorum. İnsanları kırıyorum.
T.Suat 25 Samsun

Hocam tekrar selamlar,bana yaptığınız bakım sonucu tespit ettiğiniz olumsuzlukların hepsini hayatımda uzun süredir ne yazıkki yaşıyorum.Bu konuda sizin yardımınızı istiyorum.Hayatımda olan bu sıkıntıların ortadan kalkması için Vefk hazırlatmamı tavsiye etmişsiniz,eğer derin bilgi ve tecrübenizi benle paylaşır ve bu Vefk’i siz hazırlarsanız son derece memnun olurum.Sizi hem medyada hemde intenette,özelliklede böyle bir yardım almaya karar verdikten sonra,takip ettim ve ben size inandım güvendim.
K. Sulun 27 BAyan Amasya

Sayın hocam yorumunuzda tamda anlattığınız gibi bir ilişki durumu yaşadım. evet kendisini o tartışmalar yüzünden kaybettim. şuanda biri ile birlikteliği var ayırmak istemem fakat onun tekrar bana geri dönmesini istiyorum madem beni halen seviyorsa bu çababım boşa gitmeyeceğine inanıyorum. evet bu ilişkiyi istemeyen dost çevrem oldu onların söyledikleri bende olumsuz etki oluşturdu. son kararım olarak eğerki geri dönüşünde bir umut var ise kaderimde o kişi yazılı ise lütfen bu konuda yardımınızı istiyorum. ayrıca iş alanında da evet göze gelen bir insanım düşmanlarımda var biliyorum ve sizden bu konu içinde yardım talep ediyorum. şimdiden ilginiz ve emeğiniz için şimdiden teşekkür ediyorum.
K. Tufan Bayan 28 Adana

SELAM HOCAM butun bana yazdiklariniz cok dogru okuduksa kendimi buldum;resmen beni anlatiniz.
Hep supe varidi icimde ne yaptilar sevdiğime ve boyle oldu beni severek terk etti sebepsiz. evet ailesi ve ozelikle annesi yapa bilir;
Ne olursunuz hocam beni kurtarin ve hayatima anlam atin. Sizden sabirsizlikla cevap bekliycem,lutfen hocam.
Benim ne yapmam gerekirse soyleyin lutfen.
T. Sevecen Bayan 32 Kars

hocam bakım formu cevabinizi aldim butun soyledikleriniz gercek, hocam bana yardiminici olmanizi kabul ediyorum, lutfen hoca ne gerekiyorsa yapin lutfen hocam, baslatalim artik ,islemleri kabul ediyorum. hocam herseyi anladiniz carem sizsiniz zeynel hoca.
soyleyin ne yapmami ne gerktiyini soyleyin lutfen hocam cevabinizi bekleyorum, islemlere azirim, tesekurederim, saygirlarimla
S. Dikmen Bayan 22 Danimarka

Hocam öncelikle ellerinizden öperim. Cok iyi niyetli bi Hocasiniz, allah gönlünüze göre versin insallah. Size cok güveniyorum her konuda. Eminim ki kocamin bana dönecegi ve benden baskasina deger vermeyecegi hep sizin sayenizde olacak. Ben o gününün hep hayaliyleyasiyorum ve 4 gözle bekliyorum. Insallah allahin izniyle önce allaha sonra sizden yardim bekliyorum. Hocam ben ne diyecegimi bilmiyorum. Yemin ederim ki bana yazdiniz hersey dogru hersey bende var aynen yazdiniz gibi. Hocam bunuda sizinle paylasmaktan utaniyorum ama benim gercekten hic madi durumum yok biliyorum simdi diyeceksiniz ki ozaman benden neden yardim istiyorsun ama ne yapayim hocam cok caresizim . Caresizligimden dolayi her kapiyi calip yardim bekliyorum.

Saygilarimla sizi cok seviyorum allah sizden razi olsun. Hocam ne olursunuz bana geri yazin mailerinizi neden bilmiyorum ama cok gec aliyorum.

U. Tokur 27 Bayan Almanya

Gönderdiğiniz Resimli Bakım İstek Formu cevabınızı yeni okudum. Söylediklerinizin birçoğuna hatta hepsine katılıyorum. Tespitlerinizde yanılmıyorsunuz. Ben sizden bu konularda ve asıl talebimle ilgili olarak (Sevgilimin bana dönmesi ve kendisiyle evlenebilmem ile ilgili) yardım almak istiyorum. Yarın sizi cep telefonunuzdan arayıp daha detaylı görüşmek isterim. Umarım telefonumu cevapsız bırakmazsınız.

K. Salsa 23 Bayan Tokat

Devam edecek…

İlgili Yazılar

Leave a Comment