Home Genel Sultanbeylide Evlilik Danışmanlığı

Sultanbeylide Evlilik Danışmanlığı

by Zeynel Eroglu
0 comment

Sultanbeylide Evlilik Danışmanlığı

İnsanlar, hayatlarında seçim yaparak bir düzen içinde yaşarlar. Ancak bu seçimler çoğu zaman yanlış çoğu zaman doğru seçimler olabilir. İş değiştirme, yeni iş kurma, ortaklık yapma ya da evlilik kararı gibi en önemli olayların doğru kararlar olabilmesi için doğru günlerde, size uygun zamanlarda yapılması oldukça önemlidir. Bunun için astrolojiden yararlanabilirsiniz. Sultanbeylide evlilik danışmanlığı hizmeti alarak hayatınızın en önemli olaylarını size uygun olacak zamanlarda yapma imkanına kavuşabilirsiniz.

Evlilik zamanı gelen hemen her insanın düşündüğü tek şey düğün gününün muhteşem olmasıdır. Hazırlıklar büyük heyecanla yapılır, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Bu kadar uğraşın, ayrıntının içinde insanların düşünmediği çok önemli bir nokta vardır. Düğünüm için en uygun zaman bu zaman mı?, düğün günüm için uygun zaman hangi gündür? gibi soruları çoğu çift düşünmez. Ancak bazen hayatımızı değiştirecek olayları başlatırken ileride pişman olmamak, mutluluğa gölge düşürmemek için bu tür soruların sorulması oldukça önemlidir.

Astroloji, size bu konuda yol gösterebilir. Bunun için seçim astrolojisi ve composite haritalar ve dynastry uzmanlık alanlarından yararlanarak hayatınıza yönlendireceğiniz olayları başlatırken en uygun zamanı seçebilirsiniz. Astroloji, zamanı ve yeri belli olan her türlü olay için size yol göstericidir. Seçim astrolojisi sayesinde hayatınıza yön vereceğiniz olaylar için en uygun zamanı seçme imkanını bulabilirsiniz.

Evlilik öncesi hazırlıklarınızı yaparken en uygun zamanı seçebilir ve buna göre hayatınızı yönlendirme imkanı bulabilirsiniz. Seçim astrolojisini sadece evlilik için değil, taşınma, yeni iş kurma, iş değiştirme, seyahate çıkma gibi durumlar içinde kullanabilirsiniz. Bunun için metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment