Home ASTROLOJİ Sultanbeylide Yıldızname Burçları

Sultanbeylide Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Sultanbeylide Yıldızname Burçları

İnsanlar her zaman burçlar ve yıldızlara ilgi duymuş ve bu ilgiyi çeşitli yöntemleri kullanarak geleceği okumak, gelecekteki olaylara hakim olabilmek için kullanmıştır. Yıldızname Burçları, ilmi içinde kişinin doğum haritası çıkarılarak bakılan bir uygulamadır. Kişinin doğum haritasının çıkarılabilmesi için kendi isminden hariç anne isminin de bilinmesi gerekir. Bununla beraber kişinin doğum tarihi ve doğum saatinin de bilinmesi gerekir. doğum haritasında bir başka önemli nokta ise kişinin burcunun tam olarak belirlenmesidir. Kişi eğer burcundan emin değilse, bilmiyorsa ebced hesabı ile yıldızın hangi burca denk geldiği belirlenir.

Sultanbeylide Yıldızname Burçları bakımı yaptıracak bir kişinin bakacak olan kişiye vereceği bilgilerin eksiksiz ve doğru olması çok önemlidir. Bu bilgiler yanlış ya da eksik olursa bakılacak Yıldıznameden hiçbir fayda gelmez. Sonuçlar yanıltıcı çıkabilir ya da hiçbir şey çıkmayabilir. Bu arada unutulmaması gereken şey Yıldıznamenin diğer yöntemlerle karıştırılmaması gerektiği ve bakımın bu konuda tecrübe edinmiş, tüm bilgilere hakim kişiler tarafından yapılmış olmasıdır.

  • Yıldızname burçları bakımı ile doğumunuzdan ölümünüze kadar tüm bilgileri öğrenme imkanına sahip olursunuz. Mutlu olduğunuz, üzüldüğünüz tüm olayları Yıldızname bakımı ile öğrenme imkanına erişirsiniz.
  • Bu bilgiler içinde, hayatınızdaki mutlu olacağınız ya da üzücü olan olayları öğrenebilirsiniz.
  • Geçirdiğiniz ya da yakalanabileceğiniz hastalıklarınızı öğrenebilir, bunların tedavi yöntemlerini de Yıldızname bakımı ile almış olursunuz.
  • Kariyeriniz ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.
  • Evlilik yapıp yapmayacağınızı, eğer yapacaksanız başınızdan kaç evlilik geçireceğiniz, nasıl bir evlilik hayatınızın olacağını öğrenebilirsiniz.
  • Özel hayatınız, aile hayatınız, arkadaşlık ilişkileriniz ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.
  • Üzerinizde herhangi bir büyünün olabileceği ve bu büyünün nasıl bozulabileceği ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Yıldızname burçları, yıldızname bakımı özel itina ve titizlik isteyen, dikkat edilmesi gereken bir ilimdir. Oldukça derin bilgileri içinde saklayan bu ilim ile ilgili daha detaylı bilgiyi 444 32 54 / 0533 594 25 77 /0212 590 25 77 numaralı telefonlarımıza ulaşarak alabilirsiniz. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçebilir, kafanıza takılan sorularınıza cevap, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment