Home ASTROLOJİ Sultangazide Yıldızname Burçları

Sultangazide Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Sultangazide Yıldızname Burçları

İnsanoğlu her zaman geleceği merak etmiş ve bu konuda türlü yöntemler deneyerek geleceği öğrenmeyi denemişlerdir. Bu yöntemlerin içinde fallar, uygulamalar bulunmaktadır. Diğer uygulama ve falların haricinde tutulması gereken bir başka yöntem ise Yıldıznamedir. Yıldızname, yıldız ve burçları inceleyen, içine astrolojiyi katan, çeşitli ebced hesaplamaları yaparak kişinin Yıldızname bakımını yapan bir ilimdir.

Sultangazide Yıldızname Burçları bakımı yaptırmak istiyorsanız ilk önce güvenebileceğiniz, ilminden ve tecrübesinden yararlanabileceğiniz, size doğru çözümler üretebilecek, işinin ehli gerçek medyum kişilerden yararlanmanız gerekir. burçları, ne tarot falına, ne kahve falına ya da el falına benzemez. İçinde birçok konuyu barındıran ve bu konular sayesinde hayatınızdaki birçok olayı öğrenebileceğiniz bir ilimdir.

  • ile hayatınızın en önemli olaylarını öğrenebilirsiniz.
  • Evlenip evlenemeyeceğinizi, kariyerinizin nasıl olacağını, sosyal çevrenizin nasıl olacağını öğrenebilirsiniz.
  • Geçirdiğiniz ya da geçirme ihtimalinizin olduğu hastalıkları öğrenebilir, buna göre tedavi yöntemlerini öğrenebilirsiniz.
  • Fiziki ve ruhsal özellikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Arkadaşlık ilişkilerinizin ya da özel hayatınızın nasıl olacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Üzerinizde büyü olup olmadığını, bu etkilerden nasıl kurtulmanız gerektiği bilgisine ulaşabilirsiniz.

Hayatımızı birçok olay etkiler ve yön verir. İşte bu noktada insanlar hayatını etkileyen bu olayları öğrenmek, buna göre hayatında çeşitli önlemler almak ister. Bu önlemlerin başında manevi sorunlar, ruhi rahatsızlıklar için Yıldıznamedir. Yıldızname bakımı sayesinde kişi hayatındaki birçok karanlıkta kalmış konuyu açığa kavuşturarak hayatına yön verme şansına erişmektedir. Kişi, bakımı ile doğumundan ölümüne kadar başından geçen, geçecek olan iyi ya da kötü olayları öğrenebilir, geçirdiği hastalıklarına ya da olabilecek hastalıklara karşı kendini koruyabilir. hastalıkların tedavi yöntemlerinde kişilere yol gösterici bilgiler verir. İster sosyal yaşantı olsun ister özel hayat ya da aile hayatı olsun, arkadaşlık çevresi olsun kişilerin nasıl insanlarla beraber olacağını da öğrenebileceği , bu konuda ehil sahibi, tecrübe edinmiş kişiler tarafından bakılması gerekir.

Yıldızname burçları,bakımı ve daha başka konular için 444 32 54 / 0533 594 25 77 /0212 590 25 77 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu ile iletişime geçerek hocamızdan yıldızname ile ilgili soru ve sorunlarınızı paylaşabilir, cevaplarınızı ve çözümlerinizi karşılıklı görüşme imkanına ulaşabilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment