Home Tarot Okuma ve Tarot Büyüsünde kartlar Nasıl Kullanılır

Tarot Okuma ve Tarot Büyüsünde kartlar Nasıl Kullanılır

by Zeynel Eroglu

Büyü ve Büyüler – Aşk Büyüsü – Büyü Korunma – Büyünün Bilinmiyenleri – Astroloji ve Ak Büyü Gerçekleri

Tarot Okuma ve Tarot Büyüsünde kartlar Nasıl Kullanılır – Birinin İlgisini Çekmek İçin Büyü – Aşk ve Büyü Yan Yana Gelmez


Tarot Okuma ve Tarot Büyüsünde kartlar Nasıl Kullanılır

Tarot yoğun indir (1)şekilde derin,mühim ve gizemli bir sanattır. Tarot sanatı sırf basit bir fal sistemi değil , bir hayat biçimidir.Tarot çalışmalarına başlamadan evvela, hem ruhsal hemde fiziksel bedenin içinde olduğu hal ve temizlikleri çok büyük ciddiyet taşır. Meditasyon hep gününün bir bölümünü oluşturur. Tarot Sanatı insanın beyninde , ruhunda , Astroloji , Kabbala ve Gizemci Felsefe ve diğer Sanatlarla kol kola birlikte ilerlemelidir , ki bu sıkı çalışma manasına gelmektedir , kuvvetli bir gelişim gösterebilsin.aslında gerçek Tarot Sanatında , satın aldığınız bir Tarot destesinin kullanıma hazır duruma gelmesi ve gerçekten sizin olması dahi 40 gün sürer.

Tabi ki , her şey başlangıçta zor. Sıkı çalışma,bol pratik ve samimiyetin bulunduğu yerde ilerleme çabucak gelir. Tarot öğrencisinde mühim ilerleme belirtilerinden bir tanesi de,soru soran insanın geçmişine ait veya hayatındaki bir kişiye ait kısa Vizyonların ( zihinde beliren küçük resimler ) görülmesidir. Açılacak kartın iyimi yoksa kötümü olduğunu önceden hissedebilme , soru duyulduğu anda cevabın olumlu ve ya menfi olduğunu tahmin etme , bu ilerleme belirtisine göre daha aşağı seviyede olan alt basamaklardır.

Tarot Sanatı yaşamın bir fazla açısını etkileyen , epey bir zaman sektör,çok sıkı çalışma gerektiren derin bir sanattır. Tarot kartları kullanıcısı adına kayda değer tehlikeler içerir. Bu nedenle sahip olduğunuz kartları asla öteki birinin ellerine vermemelisiniz. Tarot Seansı Alt seviyede varlıkların etkileri ve seansı yöneten bireyin zayıf bir benliğe,düşük bir ruhsal büyüme düzeyine sahip olmasıyla tehlikeli bir hal alabilir.

Bu nedenle Tarot bakanlar , Tarot seansı sırasında ‘’ Koruyucu Daire`’yi her zaman kullanırlar. şayet amacınız yalnızca birkaç derdin cevabını bulmaksa,sırf bunun için bir Tarot destesi almamanızı size önemle tavsiye ederim. Tarot Sanatı bilgisi olmayan ve temkinsiz acemiler adına gerçekten tehlikeli olabilmekte.tüm kehanet formları ve genel olarak Tarot hakkında bir şey söyleyecek olursak;Gerek Tarot’ta ,gerek başka bir kehanet çeşidinde ,hiçbir şey taşa kazılı değildir.

Kartlarda başka araçlarda ,size yorumlama sırasında hangi güçlerin sahnede olduğunu söylerler.Bu güçler,aynı şekilde devam ederse,ne tür değişiklikler olabileceğine işaret ederler.fakat bu,sizin bu güçleri ve gidişatı değiştiremeyeceğiniz anlamına gelmez.Bunları bir uyarı olarak düşünebilirsiniz.

ister Tarot,çay kahve,el falı olsun ister astrolojik haritanız,ister kristal küre.Aklınıza hangi kehanet yöntemi gelirse gelsin; neyin olabileceğini gösterirler.Neyin olacağını değil…..