Home Genel Taşlar ve Enerji Alanları

Taşlar ve Enerji Alanları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Taşlar ve Enerji Alanları Nasıl Oluşur?

Doğada, her varlıkta olduğu gibi taşların da bir enerji alanı vardır ve enerji alanları kesişen her şey birbirini etkiler. Fiziksel formlarımız aslında, eskiden zannedildiği gibi maddeden değil, enerjiden oluşmaktadır.

Canlı ya da cansız, her şeyin, ve elbetteki taşların da bir enerji alanı vardır ve enerji alanları kesişen her şey birbirini etkiler. Fiziksel formlarımız aslında, eskiden zannedildiği gibi maddeden değil, enerjiden oluşmaktadır. Taşlar ve enerji alanları madde olarak bildiğimiz tüm üç boyutlu formlar, belirli hızlarda titreşmekte olan enerjilerdir ve her madde bir diğerini enerjisi ile yani kendi varlığıyla etkiler…

Taşlar ve Enerji Alanları Hakkında Detaylı Bilgiler

Taşlar ve enerji alanları Aynen bir taşı suya attığımızda yayılan küçük dalgaların diğer dalgalarla rezonansa girmesi gibi, taşların taşıdığı enerjiyle insanların taşıdıkları enerji de kesişmekte ve bu şekilde enerjiler birleşerek, bahsedilen etkiler ortaya çıkmaktadır. Enerjisiyle yani kendi varlığıyla etkiler.

Bunu daha net anlayabilmek için öncelikle artık açıkça çağdışı kalmış bir fikir olan materyalist görüşten kurtularak, maddenin gerçekte ne olduğunu anlamamız lazımdır.
Genellikle insanlar; maddenin, kendisine dokunulabilen, dayanıklı ve katı bir şey olduğunu düşünürler.
Daha sonraları ise maddenin elektriğe ilişkin özellikleri bulundu ve elektronlar keşfedildi.

Elektronda, kabul ettiğimiz anlamda maddi diyebileceğimiz hiçbir şey yoktu; çünkü elektron, hareket halindeki elektrik yükünden başka bir şey değildi.
Ve şu sonuca ulaşıldı; peki, negatif yükte madde diyebileceğimiz bir şey yoksa, pozitif çekirdekte neden olsun?
Öyleyse yalnızca enerji vardır ve biz farklı hızlarla titreşmekte olan bu enerjiyi madde olarak algılarız!

Taşlar ve Enerji Alanları hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment