Anasayfa Terazi Burcu ve Sağlık

Terazi Burcu ve Sağlık

tarafından Zeynel Eroglu

Terazi Burcu ve Sağlık Yorumu terazi

Denge içgüdünüz sizi daima dünyanın tersine gitmeye zorlayarak, gerektiği yerde frene basmanızda yardımcı oluyor.Bol yiyecekler ve şampanya ile uykusuz geçen bir gecenin etkilerini, hassas cildiniz hemen yansıtır. Terazi böbrekleri, sırtın alt kısmını, pankreası ve bazı hormonları temsil eder. Sizin için gerekli madde sodyum fosfattır. Sodyum fosfat bezelye, mısır, havuç, ıspanak, buğday, yulaf unu, elma, çilek, badem ve kuru üzümde bulunur. Vücudunuzdaki asit ve alkali miktarlarını dengede tutmak sizin için çok önemlidir.

Terazi Burcu ve Sağlık Hakkında Detaylı Bilgiler

 

Çok fazla asit içeren besinler böbrekleriniz için zor anlar demektir. Bol miktarda su ile sisteminizi toksinlerden arındırabilirsiniz. Terazi burçları! Beslenme konusunda da her şeyde olduğu gibi sistemli davranın. İnce dilimler yaklaşımını deneyin. Yemek istediğinizin tadına bakın, iri parçalar yerine minik dilim ve ufak parçalar halinde. Genel duyarlı bir kararlılık bel ölçünüzü büyük oranda azaltacaktır.

İçinizdeki tipik zarif, güzel ve çekici tarzınızı ön plana akıllıca çıkartın. Unutmayın, aşırıya kaçmayan ve ılımlı olan her şey hayatınıza daha sağlıklı bir yeme alışkanlığı getirir.

Koç Burcu ve Sağlık – Boğa Burcu ve Sağlık – İkizler Burcu ve Sağlık
Yengeç Burcu ve Sağlık – Aslan Burcu ve Sağlık – Başak Burcu ve Sağlık – Terazi Burcu ve Sağlık
Akrep Burcu ve Sağlık – Yay Burcu ve Sağlık – Oğlak Burcu ve Sağlık
Kova Burcu ve Sağlık – Balık Burcu ve Sağlık
Burçlara Göre Diyet