Home ASTROLOJİ Tuzlada Yıldızname Burçları

Tuzlada Yıldızname Burçları

by Zeynel Eroglu
0 comment

Tuzlada Yıldızname Burçları

Birçok insanın hem merak edip hem de çekindiği en önemli konulardan biri Yıldızname bakımıdır. Çünkü çoğu insan Yıldıznameyi, burçları, astrolojiyi fallarla bir tutmaktadır. Ancak oldukça önemli ve eski bir ilimdir. İçinde birçok bilgiyi barındırır. Bu bilgiler ile hem astroloji hem yıldız ve burçlar yanında Arapça ve özellikle Osmanlıca dili çok önemlidir. Yıldızname bakımında ebced hesabı Arapça olduğu için Arapça diline ve en önemli Osmanlıca’ya en iyi şekilde vakıf olmak gerekir.

Yıldızname burçları bakımı yaptırmak isteyen, Tuzlada Yıldızname Burçları konusunda bilgi almak isteyen birçok kişi vardır. Hayatının akışının nasıl olacağını merak eden insanlar, baktırmak için medyumlardan yararlanır. Ancak bu medyumlara başvurmadan önce özellikle araştırma yapmak ve gerçek medyumlara ulaşmak çok önemlidir. bilmeyen, Havas ilimlerine vakıf olmayan ya da sınırlı derecede bilgisi olan kişiler bakımını tam anlamıyla ve doğru şekilde gerçekleştiremezler. Bu durum ise insanların hem maddi hem de manevi yönden zarar görmesine sebep olur.

Yıldızname bakmak için bazı bilgilere ve bu bilgilerin doğru şekilde Yıldızname bakımı yapacak kişiye verilmesi gerekir:

  • Yıldıznameye bakacak medyumda havas ilmi bilgisi ve ebced hesabı bilgisi olması gerekir.
  • Astrolojiye, gizli ilimlere ve diğer konularda uzman ve tecrübe sahibi olması gereklidir.
  • bakacak kişinin bakım işlemini tam yani eksiksiz yerine getirebilmesi için bakımı içinde olan tüm uygulamalara tamamıyla hakim olması gerekir.
  • bakımı için, bakılacak kişinin kendi ismi ile anne ismi yanında doğum saatine ve doğum tarihine ihtiyaç vardır. doğum haritasının çıkarılması için gereklidir.

Yıldızname burçları, fal ile asla karıştırılmamalı ve fallardan ayrı olarak değerlendirilmelidir. bakımı için konusunda uzman, tecrübe ve bilgi sahibi kişilerden yardım almalısınız. Çok derin ilimleri içinde saklayan ile birçok bilgiye ulaşma imkanına sahip olursunuz. Siz de Yıldızname burçları, bakımı ile ilgileniyor ve bir bakım yapılmasını istiyorsanız 444 32 54 / 0533 594 25 77 / 0212 590 25 77 numaralı telefonlardan metafizik uzmanı, medyum astrolog Zeynel Eroğlu hocamız ile iletişime geçerek soru ve sorunlarınızın gerçek çözümünü bulabilirsiniz.

Astroanaliz İletişim Zeynel Eroğlu
İyilik daima sizinle olsun…

İlgili Yazılar

Leave a Comment