Home Üçgen Açılar

Üçgen Açılar

by Zeynel Eroglu

Açılar – Açı Yapanlar – Açı Yorumları – Güçlü Açılar – Güneş Açıları – İkincil Önemli Açılar
Kare Açılar – Önemli Açılar – Karşıt Açılar – Üçgen Açılar

ÜÇGEN AÇILAR

ucgen_acilar

Kişinin güçlü bir karakter yapısı kazanmasına katkı sağlamaktadır. Bu yüzden yüzeysel hayatlar yaşayan kişiler zor durumda kalabilir.

Üçgen 120: Kişinin güçlü bir karakter yapısı kazanmasına katkısı vardır. Bu nedenle hayatını yüzeysel yaşayan kişileri zor durumda bırakabilir. İyi ve olumlu etkili bir açıdır.

Bu açı kişinin uyumluluğunu ve kolaylıkla yapabileceklerini göstermektedir. En uyumlu açıdır. 120 derece fark vardır. Planetlerin enerjileri kolaylıkla birleşir. Farklı hedefleri olan enerjiler olabilirler ancak birbirlerine pürüz çıkartmadan uyumlu bir şekilde kaynaşırlar.

Bu planetlerin doğum haritamızda temsil ettikleri şeyleri kolaylıkla elde edebiliriz. Gerilimli açıları olan insanlar gibi mücadele etmemiz gerekmez. Ancak bir çaba harcamadan kolaylıkların gelmesi insanı tembelliğe itebilir. Mücadele gücü yaratmaz, fırsatlar kaçabilir.

Üçgen Açılar Hakkında Detaylı Bilgiler

Garantiye almadan faydalanılması gerekir. Örneğin sevgi konusunda gerilimli açıları olan insanlar karşılarına çıkan kişiler kanalıyla çeşitli sorunlar yaşayarak kendilerini gözden geçirebilirler. Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra mutlu, doyumlu beraberlikler kurabilirler. Ancak sevgi konusunda uyumlu açıları çok olan bir insan kolaylıkla ilişkilere girebilir, ilk anda her şey mükemmel görünebilir.

Her şeyin yolunda gideceği duygusu ilişkisini garantiye almasına neden olabilir. Yıllar içinde karşılaştığı sorunları çözme konusunda tembellik edebilir. Böylece yaşamın ileriki yıllarında mutsuz ve doyumsuz olma olasılığı artar. İyi ve olumlu etkili bir açıdır. Bu açı kişinin uyumluluğunu ve kolaylıkla yapabileceklerini göstermektedir. Rahatlama, içsel uyum.Çoğu kez üçgenler, özel bir çaba sarf etmeksizin önümüzde yeni fırsatlar belireceğinin göstergesidir.

Üçgen Açılar konusu hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…