Home Genel Ümmü-s sübyan nedir?

Ümmü-s sübyan nedir?

by Zeynel Eroglu
0 comment

Ümmü-s sübyan nedir konusu ve Ümmü-s sübyan nedir hakkında tüm bilgiler…

Ümmü-s Sübyan Nedir ?Halk arasında Sübyan olarak bilinen rahatsızlık bir Cin’in eseridir. Aslında Tıp harici tüm rahatsızlıklarda Cin ve Peri’lerin eseridir diyebiliriz.
Bir kadın rahatsızlığı olan bu durumu meydana getiren Cin’in adı Ümmüs-Sübyan’dır. Kelime manası itibarı ile Sübyan anası yani çocuk anası anlamına gelse de durum bu şekilde değildir. Bu Cin’in çocuğu olmadığından çocuğu olan yada tüm cinsel işlevleri yerinde olan kadınlara musallat olurlar. Tabii bununda bir çok nedeni var. Yani tüm dünya kadınlarına musallat olmuyor.

Neler yapabileceğine gelince öncelikle Adet dönemlerinde çok ağrı verirler. Kadın ağrıdan kendin geçer bazen de yatağa düşer. Her kadında ağrı şiddeti değişik olabilir.

Hamile kalan kadınlarında korkulu rüyası olur. Bebeğin düşmesine sebep olur. Bu olmazsa Bebeğin kırkı çıkana kadar onu öldürür. Genellikle havale yani yüksek ateş sebebi ile öldürür. Buda olmazsa çocuğu yedi yaşına kadar mutlaka öldürür.
Tabii hiç bir önlem alınmazsa…

Çaresi odur ki anne için usulüne uygun bir şekilde bir kaç uygulama yapıla. Anne bunları uygulaya ve üzerinde belli bir zaman süresince Tılsım-Muska taşıya…
Diye yazar eski Havas kitaplarında…

Ümmü-s sübyan nedir ;

Ümmü-s sübyan nedir – Ümmü-s sübyan nedir?

Ümmü-s sübyan nedir – Ümmü-s sübyan ne demektir?

Ümmü-s sübyan nedir – Ümmü-s sübyan kötümüdür?

Ümmü-s sübyan nedir – Ümmü-s sübyan ne yapar?

Ümmü-s sübyan nedir – Ümmü-s sübyan kötü müdür?

Ümmü-s sübyan nedir – Ümmü-s sübyan nasıl yaşar?

Ümmü-s sübyan nedir konusu ve Ümmü-s sübyan nedir hakkında soru,sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment