Home Genel Vefk yan etki Yapar mı?

Vefk yan etki Yapar mı?

by Zeynel Eroglu
0 comment

Vefklerden fayda görmek için, vefkler hakkında yeterli ve doğru bilgiler edinmeye gereksinim bulunmaktadır. yüzde yüz ticari kaygılarla vefk yapanlar, olmadık iftiraları da vefklere reva görüyorlar. Kendilerinden başkasına itibar edilmesin diye, o vefk yan etki yapıyor, benimkini kullan diyorlar.

malum olsun ki, içeriğinde Esmaullah ya da Ayetullah olan ve meşru bir amaç adına oluşturulmuş bir vefkin taraf etki yapması imkansızdır. şayet vefki oluşturan tecrübesizse, hatalı ya da noksan bir vefk yapmışsa vefk çalışmaz. Bu durumda de taraf tesir de, ters tesir de göstermez.

durum böyle iken, vefk yaptırmadan evvelki koşullarının daha iyi olduğunu, vefk yaptırdıktan sonra işlerinin daha da kötü manada gittiğini veya diğer konularda sıkıntı yaşamaya başladığını deneyimleyenler çıkabilir. Böyle bir halde da vefki aksi veya yan tesir yaptığından bahsedilmez. Olsa olsa vefkin enerjisi, olayın istenen şekilde ilerleme katetmesine yetmemiştir. Bu hal da doğal sonuçlardan birisidir. Zira vefk taşımak 0 istenen neticeye ulaşılacağı anlamına gelmez.

İlgili Yazılar

Leave a Comment