Home Genel Vefk Yaptırmak İsteyenlere

Vefk Yaptırmak İsteyenlere

by Zeynel Eroglu
0 comment

Vefk yaptırmak isteyenler “at malikine göre kişner” sözünü hiç unutmasınlar. Vefk bir manyetik akım reaktörüdür. insana özel yapılan vefkler, sahiplerinin enerji bedenleri ile reaksiyona girer ve frekanslarını tekrar düzenleyip istenen moda taşır. Bu vesile ile vefkler, taşıyıcılarının iradesinden etkilenirler. Yani vefki taşıyan kişinin enerjisi, tesirin şiddeti bakımından son derece mühimdir. Bu konuyu vefk psikolojisi yazımda biraz daha detaylı anlatmaya çalıştım.
Vefk yaptırmak isteyenlerin, vefklerin pek çok teknik kaideye bağlı şekilde hazırlandığını bilmeleri gerekir. Etrafta dolaşan yalan yanlış bilgilerle, hemen her kati satın alabileceği ve eksik bilgilerle dolu kitaplarla bir vefk yapmak mümkün değildir. Bu iş, diviti safran mürekkebi dolu hokkaya daldırıp, beş dakikada yazılıp çizilecek kadar pratik olmadığı gibi, sudan sebepler adına başvurulacak kadar hafif te değildir.
Vefk yaptırmak arzu edenler düş peşinde koşmasınlar. Her seferinde kesin netice mümkün kılan, etkileşim süresi net olarak göze çarpan bir vefk çeşiti de, böyle bir vefk yapacak şahıs de yoktur. öte yandan bu meslek deneme sürecinde olan bir iş te değildir. Vefk ilmi, yüzlerce yıldır sayısız kez tecrübe edilmiş, sağlam bir alt yapıya sahip, hudutları son derece geniş bir ilimdir.
Vefk yaptırmak isteyenler, vefki yapıcak kişinin bilgi ve tecrübesine önem versinler. Akıllarında hiçbir soru işareti kalmaması için, tereddütlerini paylaşsınlar. Sordukları sorulara aldıkları cevapları mantık süzgeçlerinden geçirsinler. Vefk yapmak için bilgiden çok daha fazlası gerekirken, yeterli bilgiye sahip olmayan şahıs de vefk yapamaz.
Vefk yaptırmak arzu edenler bilsinler ki, vefkler, yapımında uygulanan materyallerin pahalılığından ötürü masraflı çalışmalardır. yine de bu masraflar, ülke şartlarında işini yapan her kesin karşılayabileceğinden fazla değildir. Bu işi nakit adına yapmakla, yaptığının karşılığında nakit almak ayrı şeylerdir. Bu iş bir ticaret bulunmadığı durumda, belli bir masraf bedeli daima olacaktır ve hiçbir vefk yapan, bu harcamaları her kes adına karşılayabilecek ekonomik güce sahip olmak durumunda değildir.

İlgili Yazılar

Leave a Comment