Home Genel Vefkler

Vefkler

by Zeynel Eroglu
0 comment

VEFKLER  ve VEFKLER  Hakkında Detaylı Bilgiler…

VEFKLER  ,  büyü gibi sakıncalı tarafı bulunmayan ve tamamen rahmanı anlamda yapılan uygulama ve işlemlerdir. VEFKLER İ muskalar ve yazılı ayetlerden oluşabilir. Okumalı olanı olduğu gibi, okumasız olanları da mevcuttur. Aşağıda en çok aranan ve merak edilen VEFKLER İ ve bu VEFKLER İ ile ilgili kısa açıklamarı bulacaksınız…

 

VEFKLER    –   AŞK VEFKLER İ

Aşk VEFKLER İ , çiftler arasında uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir Vefk uygulamasıdır…

Bu VEFKLER İ in Toplumumuzda her ne kadar Büyü ismini taşısa da gerçekte, sevgi ve aşkı arttırıp, insanları birbirine sevdirip, daha mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmektedir.

 

VEFKLER    –  BAĞLAMA VEFKLER İ

Bağlama VEFKLER İ , beraberlikleri herhangi bir nedenle ayrılma kopma noktasına gelmiş çiftlerin tercih ettiği bir yöntemdir…

Toplumumuzda aile birliğinin sağlanması amacıyla “VEFK” yardımıyla etkin sonuçlar veren bu yöntem, aslında genel anlamda bir büyü değil, tamamen vefk’in desteklediği çekim enerjisi ve tesirli bir dua biçimidir.

 

VEFKLER    –  EVLİLİK VEFKLER İ

Evlilik VEFKLER İ , karşı cinsi ikna etmek veya engel olan kişilerin ikna olmasını sağlamak amacıyla yapılır…

Çiftlerin arasındaki ilişkinin durumuna göre evlenmek istemeyen erkekler veya kadınların evliliğe ikna edilmesi için yapılır.

 

VEFKLER    –  MUHABBET VEFKLER İ

Sevenler arasında sevgi ve muhabbet bağı oluşturmak amaçlı yapılır; etkisini yitirmeyen bir özelliği vardır…

“Muhabbet VEFKLER İ ”, Evli çiftler arasında oluşan huzursuzluklarda, yeni tanışan nişanlı çiftlerin birbirine kaynaşmasında, sevgililer arasında, gelin-kayınvalide arası geçimsizliklerde, kardeşler arası ilişkilerde, iş ve ortaklık ilişkilerinde uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacı ile uygulanır.

 

VEFKLER    –  SEVGİ VEFKLER İ

Sevgi VEFKLER İ , ömür boyu süren etkili bir vefk çalışmasıdır…

Sevgi VEFKLER İ , çiftler arasında uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayış sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir Vefk uygulamasıdır.

 

VEFKLER    –  GETİRME – DÖNDÜRME VEFKLER İ

Genellikle; sevdiğini, eşini, dostunu, akrabayı geri getirme amaçlı yapılır…

Evini barkını terk eden, firar edip kaçan bir kimseyi, herhangi bir sebeple kocasını yada karısını terk deden kişiyi, savuşup giden hizmetkarı, anne ve babasının haberi ve izni olmaksızın giden evladı, velhasıl geri getirilmek istenen herhangi bir kimse olduğunda bu VEFKLER İ hazırlanır.

 

VEFKLER    –  BARIŞMA – BARIŞTIRMA VEFKLER İ

Daha çok ayrılanları birleştirmek, Sevgililer, eşler, karı-koca, sevenler arasında oluşmuş kırgınlık, ayrılık, dargınlık hallerin ortadan kaldırılması için yapılan işlemdir…

Hayatın en mühim meselelerinden beri karı ve kocanın, sevgililierin kısacası birbirini seven insanların güzel geçinmesidir. Ekseriya niza ve ayrılık gibi aile saadetini bozan ve berbat eden hallerin vuku bulması durumu sıkça rastlanan hadiselerdendir.

Karı-koca, sevgililer, birbirini seveler arasındaki dargınlığı, kırgınlığı,soğukluğu giderip aralarını ıslah etmek, düzeltmek, iyi hale getirmek için bu VEFKLER İ yapılır

 

 

VEFKLER    –  KISMET AÇMA VEFKLER İ

Kısmet Açma VEFKLER İ , toplumumuzdan çoğu insanın tercih ettiği etkili bir Vefk çalışmasıdır…

Düşmanlık besleyen ve kin, haset duyguları ile hareket eden bazı insanlar, en yakın dostunu, arkadaşını, ailesinden birini veya düşmanı olduğu düşündüğü kimseleri, “BÜYÜ” yaptırarak, ilerleyip kendinden daha iyi konuma gelmemesi amacıyla engelliyor. Toplumumuzda bu “KISMETİ KAPALILIĞI veya KISMETİ KESİLMEK” olarak tabir ediliyor.

 

VEFKLER    –  ŞİRİNLİK VEFKLER İ

Şirinlik VEFKLER İ , Şirinlik Muskası olarak da bilinir…

“Şirinlik Muskası ” olarak da bilinen bu vefk uygulaması, erkek veya bayanların, iş ve özel hayatında çevresinde sevimli, sıcak, uyumlu ve sohbeti keyif veren birisi olarak algılanmasını sağlar.

 

VEFKLER    –   SOĞUMA – SOĞUTMA VEFKLER İ

Aİleden, Eşten, Sevgiliden, İşten, Evden, Düşmandan ayırmak ve bulunduğu ortamdan soğutmak için yapılır…

 

 

VEFKLER    –  KİŞİYE ÖZEL VEFK

Kişilerin maddi yada manevi beklentilerine dair özel olarak hazırlanır…

Adından da anlaşılacağı gibi kişiye özel yürütülen ve hazırlanan bir vefk çalışmasıdır. Kişilerin maddi yada manevi beklentilerine dair özel olarak hazırlanır. Kişiye Özel Vefk hazırlanırken, VEFKLER İ kullanacak olan kimse ait bilgilerin eksiksiz ve tam olarak alınması gereklidir.

 

VEFKLER    –  GENEL VEFK

Aklınıza gelebilecek tüm sorunlar yada problemler için hazırlanan bir uygulamadır…

Bu Vefk çalışmasında kişilerin beklentisine göre işlem yapılır. Kişilere yapılan bakım neticesinde en uygun vefk işlemi yapılır. Nazar için, Evlilik için, Kısmet için, Para, Mal paylaşımı, Veraset, Bağlı çözme, zararlı hayvanlardan korunma, dedikodulardan ve düşman şerrinden, cin şerrinden korunma ve bir çok amaç için hazırlanabilir.

 

VEFKLER    –  BÜYÜ BOZMA  VEFKLER İ

Büyü, insanın enerjetik bedenine zarar vererek hem ruhsal hem de fiziksel sorunlara neden olan çok ciddi bir hastalıktır…

Her hastalık gibi büyünün de tedavi edilmesi ve tekrar bu sorunla karşı karşıya kalmamak için önlemler alınması zorunludur. Büyü Bozdurma VEFKLER İ ; büyü yapılmış olan ve yapılan büyünün neticesinde zarara uğramış, büyü yüzünden yuvası dağılmış yada yapılan büyünün amacı olan rahatsızlığa yakalanmış olan kimseler için büyü bozma işlemi sonrasında yapılır.

 

VEFKLER    –  NAZAR VEFKLER İ

Nazar VEFKLER İ , genelde nazara ve bazı enerjilerin zararlarına karşı yapılan etkili bir uygulamadır…

Nazar VEFKLER İ , kişiler üzerinde oluşan göz değmesi kaynaklı kötü enerjileri uzaklaştırdığı gibi, sonrasında nazara uğrayan ve nazara uğramaya daha da elverişli olan kimselerin nazara karşı hem bedenen hem de ruhen daha dayanıklı olması için hazırlanır.

 

VEFKLER    –  RIZK – BEREKET VEFKLER İ

Rızk ve Bereket VEFKLER İ ’nin yapılış amacı kişilerin iş ve sosyal hayatta beklentilerini karşılamaktır…

Bu beklentiler genel anlamda maddi beklentiler olarak adlandırılabilir.

 

VEFKLER    –  MÜŞTERİ VEFKLER İ

Müşteri VEFKLER İ genelde ticaret ile uğraşan kimselerin yaptırmış oldukları Kişiye Özel VEFKLER İ dendir…

Müşteri VEFKLER İ , duvara asıldığı gibi, cüzdanda taşınabilir ve istenirse kişiler üzerlerine muska şeklinde de asabilir.

 

VEFKLER    –  ŞİFA VEFKLER İ

Şifa VEFKLER İ , insanların hem beden rahatsızlıklarına, hem de ruhsal sorunlarına çözüm bulmak için hazırlanır…

Bazı VEFKLER İ , uygulama yada işlemler, kişilerin hem bedensel hem de ruhsal sağlıklarını korumak ve hatta gerekirse, bozulmuş olan psikolojik yada vücutsal dengelerini tekrar aktif hale getirmek için de yapılabilir.

 

VEFKLER    –  KORUMA VEFKLER İ – KORUYUCU VEFK

Koruma VEFKLER İ , diğer bir adı ile Koruyucu Vefk, Koruma Muskası adıyla bilinen Hamayıl tarzında yapılan Muska ile yakın anlamlar içerir…

Yapılış tarzı birbirine yakındır. Ancak, Vefkte farklı olan şeylerden biri okumalarının olmasıdır. Vefk yapımında, hazırlık aşamasında ve yapım bittikten sonra kullanma aşamasında verilen okumalar kurallarına özen gösterilerek devam ettirildiği takdirde, Vefk’in enerjisi artar ve istenen şeyin oluşması için herhangi bir engel kalmaz.

 

Vefkler Nedir, Vefkler Nasıl Yapılır, Vefkler Neden Yapılır, Vefkler Nasıl Etki Eder, Vefkler Ne Zaman Etki Eder, Vefkler ve vefkler hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz…

İlgili Yazılar

Leave a Comment